۱۰ اشتباه رایج وب سایت طراحی ارزان (و چگونگی اجتناب از آنها)

ادمین/ اسفند ۲۲, ۱۳۹۴/ سئو - طراحی سایت - بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

اجتناب از این مشکلات وب سایت طراحی ارزان و شما نمی خواهد به اشتباه دور. کار در وب سایت طراحی ارزان CC چنین ویژگی در همه جا از زندگی ما است که بسیاری از آنچه که انجام میدهیم خودکار و ناخودآگاه است. بسیاری از منابع وب سایت طراحی ارزان درخشان اطراف به ما کمک می کند چیزی بالای F را نگه دارید، از جمله آموزش وب سایت طراحی ارزان دستی وجود دارد. اما از خودتان بپرسید آیا عادات کار شما به شما را عقب نگه داشته و شما کمتر مولد و مؤثر بر کیفیت کار خود را.

ترفیع در اینجا، ما طرح ۱۰ از رایج ترین اشتباهات طراحان زمانی که با استفاده از وب سایت طراحی ارزان. اگر شما هر یک از این تشخیص در گردش کار خود را، از آن زمان برای ایجاد یک تغییر است ...

  1. عدم استفاده از کلید های میانبر عدم استفاده از کلید های میانبر

هنوز راه طولانی نیست دور - استفاده از میانبرهای موجود و یا خود را ایجاد کنید کلید های میانبر آموزش یک راه بسیار مهم به صرفه جویی در وقت و انرژی به عنوان یک طراح است. در اینجا شما می توانید یک لیست از برخی از کلید های میانبر مفید ترین وب سایت طراحی ارزان را پیدا

این ممکن است مانند بسیاری از تلاش صدا اما یادگیری آنها خواهد گردش کار خود را به صورت تصاعدی افزایش می دهد. شما همچنین می توانید کلید های میانبر خود را در وب سایت طراحی ارزان با انتخاب Edit و سپس میانبرهای صفحه کلید ایجاد کنید. شما حتی می توانید به بیشتر و ایجاد اسکریپت وب سایت طراحی ارزان خود را.

وب سایت طراحی ارزان

  1. فراموش کردن صرفه جویی به طور منظم

از مردم اشتباه رایج را در هنگام کار در هر نرم افزار است فراموش کردن ذخیره کنید، و در نتیجه از دست دادن همه کار خود را زمانی که یک سوء عملکرد قدرت قطع و یا سخت افزار وجود دارد. دروغ ما خودمان را به همیشه قانع کننده ترین، پس از آن آسان است برای معتقدم که ما را نجات دهد به طور منظم. اما در آمده است، صادق باشیم ...

  1. با استفاده از نه لایه ها و پوشه ها با استفاده نشده لایه ها و پوشه

ایجاد یک لایه به اندازه کافی اشتباه یک مبتدی مشترک است یکی از ویژگی های اصلی وب سایت طراحی ارزان، لایه ایجاد یک پروژه ساده تر برای ویرایش، کپی و بیشتر. یک اشتباه رایج است که به مبتدیان است که موفق به ایجاد لایه های به اندازه کافی، تنها به آن پشیمانی بعد وقتی که متوجه آن سریعتر برای شروع دوباره از ویرایش آنها چه کرده اند.

بیشتر طراحان تجربه مطمئن شوید که به سقوط به این دام - اما آنچه آنها هنوز هم اغلب موفق به انجام است که به سازماندهی لایه های خود و ساختار آنها را به پوشه به درستی. باز هم، این ممکن است مانند وب سایت بینگ و بسیاری از کار های غیر ضروری به نظر می رسد، اما این کمک خواهد کرد که انبوه نگه داشتن پروژه خود را سازماندهی و صرفه جویی در وقت و بدون هیچ زحمتی خیلی در دراز مدت. به علاوه، اگر شما تا به حال به دست بیش از کار خود را به طراح دیگر، آنها به شما آن را دوست دارم.

  1. تنظیم دائمی تنظیم دائمی

شما معمولا بهتر است که با استفاده از لایه ماسک به جای ابزار پاک کن مشابه به نقطه ۳، تنظیم دائمی به پیکسل در پروژه های بدون توانایی برای رفتن به عقب و تغییر همه چیز را در زمان بعد یک اشتباه کلاسیک را است. برای جلوگیری از این، شما معمولا بهتر است با استفاده ماسک لایه به جای ابزار پاک کن است. همچنین، استفاده از اشیاء هوشمند به جای لایه های تصویری شده.

  1. تکیه بیش از حد بر روی تصاویر سهام

مواقعی وجود دارد که با استفاده از عکس سهام را حس می کند برای یک طراح کار بر روی یک پروژه در وب سایت طراحی ارزان. در زمان های دیگر، آن را بسیار بهتر (و حتی ممکن است سریعتر) به ساقه و یا نشان دادن تصویر خود را. هنگامی که شما استفاده عکاسی سهام، مطمئن شوید که تصاویر مربوطه و که شما استفاده از وب سایت طراحی ارزان خود را نشانهای برای بهبود تصویر که در آن لازم است.

  1. متخلف به CMYK متخلف به CMYK

تصور نکنید CMYK است همیشه بهترین گزینه برای کار چاپ باور کنید یا نه، طراحی در حالت CMYK در وب سایت طراحی ارزان است که همیشه بهترین راه را برای رفتن، به خصوص وقتی که می آید به چاپ کار (برای توضیح تفاوت بین CMYK و RGB این مقاله را ببینید). با استفاده از CMYK در طول طراحی را می توان محدود، به عنوان توابع و فیلترهای خاص کار نمی کنند، و اندازه فایل بزرگتر خواهد بود. گاهی اوقات در حالت RGB کار با رنگ تصحیح در یک راه بهتر برای کار است، و سپس فایل را می توان تبدیل به CMYK به مراحل نهایی نزدیک تر است.

  1. رفتن به دریا با رتوش

ما همه نمونه هایی که یک طراح کردم تا کمی overzealous با رنگ پاش در وب سایت طراحی ارزان دیده می شود. آیا ما در حال صحبت کردن در مورد از بین بردن، درهم و برهمی از یک چشم انداز و یا صاف کردن پوست یک مدل است، این مهم است که نه با تلاش برای ایجاد یک تصویر بیش از حد 'کامل' بیش از حد انجام دور. برعکس، رفتن بیش از حد آن جاده واقع باعث می شود آن نگاه جعلی و غیر.

  1. با استفاده از وب سایت طراحی ارزان برای همه چیز با استفاده از وب سایت طراحی ارزان برای همه چیز

وب سایت طراحی ارزانوب سایت طراحی ارزان است تنها ابزار: برنامه های دیگر، مانند طرح، ممکن است این کار را به خوبی و یا بهتر انجام دهید وب سایت طراحی ارزان یک ابزار بسیار متنوع است، اما لزوما نرم افزار مناسب برای هر کار طراحی نیست. برای مثال، اگر شما در حال ایجاد یک لوگو برداری، شما بسیار بهتر با استفاده از تصویرگر است. بسیاری از طراحان وب استدلال آتش بازی یک گزینه بهتر برای طراحی وب سایت از وب سایت طراحی ارزان است (اگر چه توجه داشته باشید که نرم افزار Adobe است که دیگر در حال توسعه از ابزار). همچنین خلاصه ما از بهترین جایگزین وب سایت طراحی ارزان به عنوان خوانده شده.

  1. با استفاده از بروید، برای تبدیل تصاویر سیاه و سفید

تابع در وب سایت طراحی ارزان دقیقا همان چیزی است آن را نشان و همه رنگ از یک تصویر، می روم شما با یک نسخه سیاه و سفید. با این حال، این اغلب می تواند در یک آپارتمان، عکس بی جان منجر شود.  میکسر کانال تولید شده است. چک کردن تک رنگ و سپس تنظیم قرمز، سبز و آبی لغزنده کانال تا زمانی که شما به نتیجه مورد نظر دست یابد. رزولوشن پیش فرض وب سایت طراحی ارزان که، در بیشتر قسمت ها، خوب برای وب است. اما این قطعنامه باید برای چاپ استفاده نمی شود.

در آغاز یک پروژه، اطمینان حاصل شود که نقطه در اینچ خود را به درستی برای نوع کار شما در حال انجام (چاپ معمولا ۳۰۰dpi چاپ) به عنوان افزایش رزولوشن در تاریخ بعد به هنگام چاپ می تواند منجر به کار ظاهر می شود و باعث مشکلات پیکسلی تنظیم شده است. کار در ۷۲dpi رزولوشن پیش فرض وب سایت طراحی ارزان ۷۲ نقطه در اینچ است کلر راپر می نویسد به نمایندگی از جوهر را کلیک کنید، یک توزیع کننده کارتریج جوهر. کلر این نسخهها کار در بازاریابی دارای منافع قوی در طراحی و.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*