همیشه باید این را دانست که یکی از استانداردهای مهم در امر بهینه سازی سایت و سئو ، کسب لینک و نیز اشتراک گذاری محتوا از طریق ایجاد محتوای جدید و یکتا (یعنی کپی برداری نباشد) و به طور خلاصه بازاریابی محتوا می باشد. حال نکته جالب این جاست که اگر کسب و کار از نوع طراحی وب سایت و در عین حال انواع ارائه دهنده خدمات سئو  وب سایت باشد، باید به این نکته توجه کرد که چگونه می توان به کمک امر بازاریابی محتوا برای این زمینه کاری پر رقیب و در کنار انواع لینک های خارجی مفید و متعدد کسب کرد؟ و در نهایت این که آیا تمام این تلاش ها موثر واقع خواهد شد یا خیر!

گام نخست : آماده سازی ایده برای طراحی سایت

ایده: ایده در واقع اولین مرحله از ایجاد محتوا، یافتن یا به صورت کلی همان خلق ایده است. توجه شود که این ایده هر چه ارتباط نزدیکتری با برند های  سازمان داشته باشد در کنار موارد مختلفی از جمله کسب لینک و اشاره های برندهای دیگر به نسبت رقبا موفق تر خواهد بود و عملکرد آن نیز این گونه است.

گام های ساخت لینک به کمک  بازاریابی محتوا

تشخیص دادن و در کنار آن شناسایی اهداف: نکته ای که در این میان اهمیت دارد این است که پس از تعیین ایده، مرحله بعد و گام بعدی ، یافتن افراد مدنظر و مخاطب اصلی اهداف سازمان مورد نظر است. جالب این جاست که اهمیت این مرحله، در انجام آن قبل از هرگونه و هر شکلی که می تواند یک طراحی سایت داشته باشد ، ایجاد محتواست. یک راه کلیدی ، برای دستیابی به این هدف ، یافتن افراد منظور مورد نظر یعنی افرادی که  کسانی هستند که قبلا به مانند و مشابه ایده سازمان های مختلف مطلبی نوشته اند.

هم چنین  روش دیگر برای طراحی وب سایت ، یافتن قطعه ای از محتوای مشابه موفق است که پوشش به نسبت زیادی داشته و سپس استفاده از ابزار Open Site Explorer برای تشخیص انواع سایت ها و نویسنده هایی است که به کمک آن، به  مطلب لینک داده اند. لذا با توتجه به این شرایط ، نکته طلایی شناسایی طراحی سایت هایی است که دیگران از آن به عنوان یک منبع و مرجع برای گردآوری اطلاعات استفاده می نمایند.

نتیجه گیری

در نتیجه اگر بخوایم به صورت کلی به موضوع نگاه کنیم ، خواهیم دید که با گذاشتن مطلب و ایده خود و در عین حال تبلیغات و برجسته سازی آن در این  طراحی سایت ها، این تضمین وجود دارد که محتوای شما از طریق انواع مختلف بازدیدکنندگان آن طراحی وب سایت ها در مکان های متعدد دوباره منتشر شود. بنابراین با ارائه محتوای یگانه و انحصاری خود به این قبیل سایت های معتبر و پربازدید که طرفداران زیادی نیز دارند ، خواهید توانست دنبال کنندگان بسیاری را کسب کنید که در  شاخص های ایجاد لینک و خدمات سئو سایت به شدت مفید خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *