یک قاره زیبا که دومین قاره کوچک جهان است و به‌ قاره سبز معروف است چون در منطقه معتدل شمالی قرار گرفته است؛ اسم این قاره زیبا و سرسبز قاره اروپا است. ۱۰ کیلومتر مربع مساحت این قاره است و بیش از ۷۳۰ هزار نفر جمعیت دارد. ۱۱ درصد از این قاره را جعمیت فرا گرفته است. در این قاره زیبا و کوچک کشورهای دیگری هم وجود دارد که ارزش یک بار دیدن را دارد. قرار گرفتن کشورها در کنار هم باعث شده که رفت و آمد در این قاره آسان شود که این ویژگی خیلی مهمی از این قاره است. شما زمانی که با تور اروپا به کشور اروپا می‌روید می‌توانید با اتوبوس، مترو یا ماشین‌هایی که هزینه ارزانی می‌خواهد پرداخت کنید می‌توانید به کشورهایی که در اروپا است و جاذبه‌های گردشگری این کشور بازدید کنید. اروپا به دلیل فرهنگ مدرن و غنی، داشتن جاذبه‌های گردشگری بسیار زیبا باعث شده است که در بین تمام گردشگران بسیار محبوب باشد.

کدام کشورها در تور اروپا دارای ارزش حداقل یک بار دیدن را دارند؟

نمی‌توان یکی از کشورهای قاره اروپا را به عنوان زیباترین کشور انتخاب کرد چون در قاره اروپا مکان‌های تفریحی و تاریخی، وجود قلعه‌های افسانه‌ای، وجود سواحل و خطوط سواحلی و فرهنگ مدرنی که دارد باعث شده است تمام کشورهای قاره اروپا بسیار زیبا و دیدنی شود.

می‌توان هلند را به عنوان یکی از مناطق قاره اروپا برگزید چون به دلیل وجود کانال‌ها و آسیاب‌های بادی، خیابان‌های سنگ فرش شده، سدها و نهرها در هلند باعث زیبایی آن شده است و احساس دلپذیری در سفر به سرزمین گل‌ها به شما داده می‌شود.

اسپانیا هم یکی از مناطق جذاب قاره اروپا است که مردمی خونگرم و صمیمی دارد، ساحل Costas ، ساحل Verde  دارد، می‌توانید در جزایر قناری استراحت کنید و آرامش پیدا کنید، در اسپانیا بازی فوتبال زنده برگزار می‌شود که علاقه‌مندان به بازی می‌توانند تماشای بازی زنده را از نزدیک تجربه کنید.

شما می‌توانید وقتی که به اروپا بروید به ایتالیا بروید چون در ایتالیا ساختمان‌های آن از معماری عصر رنسانس به‌کار رفته است که باعث زیبایی ایتالیا شده است، می‌توانید در ایتالیا طمع غذاهای بی نظیر آن را بچشید. پیشنهاد دیگر آژانس مسافرتی روشنی گشت فرانسه می‌باشد که در آن شما شاهد میراث جهانی، ۴۴ مکان تاریخی هستید. در  سواحل زیبای نیس می‌توانید از نوشیدنی که در سواحل معروف است لذت ببرید، در روخانه سن می‌توانید با عشق خود یک سفر عاشقانه را تجربه کنید، حتما وقتی که به اروپا آمدید به سوئیس بیاید چون یک کشور ثروتمند است که در آن طبعیت بکر و سرسبزی دارد.

اولین قدم برای سفر به تور اروپا

معمولا اولین قدم برای تمام کشورهای خارجی اخذ ویزا است، کشور اروپا یکی از کشورهای حوزه شینگن است و به همین دلیل نیاز به اخذ ویزای شینگن است.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای شینگن پر کردن یک فرم تقاضا است که کامل پر شود و به افسر ویزا تحویل بدهید. باید هدف سفر خود را در این فرم قید کنید، به دو روش حضوری و آنلاین می‌توانید برای اخذ ویزای خود اقدام کنید و دو دسته از مدارک خود را که دسته اول مدارکی هستند که هر متقاضی در رابطه با شرایط شغلی، مالی، املاک و مستغلات و سابقه سفر باید با خود داشته باشد و دسته دوم مدارکی هستند که برای ویزای شینگن و فرم آنلاین نیاز است باید همراه خود داشته باشید. ویزا یک مدرک اصلی و مهم است که باید همیشه همراه خود داشته باشید که به افسر تحویل بدهید.

این روزا تمامی افراد کارهای خود را مثل خرید تور و اخذ ویزا را از طریق اینترنتی و آنلاین انجام می‌دهند چون امروزه از لحاظ اقتصادی از هزینه کمتری برخوردار است.

می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مجرب آژانس مسافرتی روشن گشت در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *