۴ مورد از نکات کلیدی سئو و بهینه سازی سایت ضروری UX اسناد هر نیازهای طراح وقتی که می آید به UX اسناد و مدارک، طراحیها و نمونه های اولیه از جمله مهم ترین آن دارد.

اما این فقط آغاز است. ما در واقع چهار سند دیگر را پیدا کرده ام که برای طراحی روزمره سئو سایت بسیار عملی است. چه مجموعه این چهار از هم جدا است که آنها کمک به طراحان درک کاربران، و این نکات کلیدی سئو و بهینه سازی سایت که بیش از هر چیز موفقیت طراحی را تعیین میکند.

چارچوب سئو و بهینه سازی سایت

عکس های اعتباری: روزنفلد رسانه ها. در این مقاله ما توضیح دهد که چرا این به راحتی قلم “supplementals” واقعا “ملزومات.” برای کسب حدود ۲۵ اسناد طراحی های مفید و فرآیندهای، چک کردن راهنمای رایگان برای UX طراحی فرآیند و مستندات.

نکات کلیدی سئو و بهینه سازی سایت

درباره نکات کلیدی سئو و بهینه سازی سایت

شخصیت: ما با بیشترین گفتن از مستندات کاربر شروع می شود. شخصیت خود را (تنها محدود به ۲-۵) فراتر از جمعیتی هدف خود را بروید. آنها شخصیت داستانی است بر اساس تحقیقات که به عنوان نماد طراحی سایت ارزان یک حفره یا سوراخ برای کاربران ایده آل خود را در طول فرایند طراحی عمل می کنند. افراد شامل اطلاعات شخصی توصیفی از سن یا درآمد. ایده این است که استفاده از افراد به پیش بینی کاربران خود را در مورد طراحی احساس خواهد شد.

نتیجه گیری

در این نقش، شخصیت ثابت شده است به شدت بهبود تجربه کاربر نکات کلیدی سئو و بهینه سازی سایت نهایی است. کلید را به اثر یک شخصیت در پژوهش است. همانطور طراحی سایت ارزان که در راهنمای تست قابلیت استفاده شرح داده شده، این تحقیق نکات کلیدی سئو و بهینه سازی سایت به طور معمول شامل هر دو آزمایش کمی و کیفی. تحقیق کیفی مانند مصاحبه کاربر، مطالعات میدانی، و یا حتی یک مطالعه خاطرات هستند بهترین راه برای درک فرایندهای فکری کاربران شما باشد. آزمون های کمی مانند تجزیه و تحلیل ترافیک و یا نظر سنجی به نتایج بیشتر انتزاعی با سرد، حقایق سخت تکمیل.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *