یک وب سایت مهاجرتی خوب مانند سر اپلای باید چندین ویژگی داشته باشد که آنها را قابل اعتماد و قابل اعتماد کند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از: داشتن سابقه موفقیت خوب، آگاهی در مورد فرآیند مهاجرت، ارائه ارتباطات شفاف و شفاف و پاسخگویی به نیازهای مشتری. برای کسانی که به مهاجرت تحصیلی کانادا آقای اپلای علاقه مند هستند، تحقیق و درک شرایط لازم برای اخذ مجوز تحصیل و همچنین فرآیند درخواست و اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی بسیار مهم است. به همین ترتیب، کسانی که علاقه مند به دنبال کردن ویزا تحصیلی امریکا آقای اپلای هستند باید از شرایط واجد شرایط بودن و فرآیند درخواست آگاه باشند، که می تواند پیچیده و زمان بر باشد. همکاری با یک وب سایت مهاجرت با تجربه برای اطمینان از روند درخواستی روان و موفق ضروری است. برگزاری آزمون دولینگو آقای اپلای

سر اپلای

هنگامی که به دنبال وب سایت مهاجرت هستید، ویژگی های خاصی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در اینجا به برخی از مهمترین آنها اشاره می کنیم:

تجربه: به دنبال یک وب سایت مهاجرتی باشید که مدتی است فعال بوده و در زمینه رسیدگی به پرونده های مهاجرتی مختلف تجربه داشته باشد. یک وب سایت با تجربه احتمالاً دانش بیشتری دارد و درک بهتری از روند مهاجرت دارد.

اعتبار سنجی: یک وب سایت مهاجرتی خوب باید توسط نهاد نظارتی مربوطه در کشور خود معتبر باشد. به عنوان مثال، در کانادا، شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) مشاوران مهاجرت را تنظیم می کند و در ایالات متحده، انجمن وکلای مهاجرت آمریکا (AILA) وکلای مهاجرت را تنظیم می کند. بورسیه تحصیلی آمریکا آقای اپلای

ارتباط: یک وب سایت مهاجرتی خوب باید پاسخگو باشد و شما را در طول فرآیند به روز نگه دارد. آنها باید به راحتی در دسترس باشند و مایل به پاسخگویی به سؤالات شما باشند.

شفافیت: یک وب سایت مهاجرتی خوب باید در مورد هزینه ها و خدماتی که ارائه می دهد شفاف باشد. آنها باید یک توافق نامه کتبی به شما ارائه دهند که در آن خدماتی که دریافت خواهید کرد و هزینه هایی که از شما دریافت می شود، مشخص شده است.

میزان موفقیت: به دنبال وب سایت مهاجرتی با نرخ موفقیت بالا باشید. این نشان می دهد که آنها سابقه خوبی دارند و به احتمال زیاد به شما در دستیابی به یک نتیجه موفق کمک می کنند.

مهاجرت تحصیلی کانادا آقای اپلای

کانادا یکی از مقاصد برتر برای دانشجویان بین المللی است، با بیش از ۶۴۰۰۰۰ دانشجوی بین المللی که در سال ۲۰۱۹ در دانشگاه ها و کالج های کانادا ثبت نام کرده اند. اگر شما علاقه مند به تحصیل در کانادا هستید، در اینجا شرایط اولیه برای مهاجرت تحصیلی آورده شده است:

  • نامه پذیرش: باید نامه پذیرش از یک موسسه آموزشی کانادایی داشته باشید.
  • حمایت مالی: شما باید نشان دهید که پول کافی برای پرداخت هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی خود را در مدت اقامت در کانادا دارید.
  • الزامات بهداشتی: ممکن است از شما خواسته شود که تحت معاینه پزشکی قرار بگیرید تا ثابت کنید که در سلامت کامل هستید.
  • گواهی امنیتی: ممکن است از شما خواسته شود که گواهی پلیس ارائه دهید تا نشان دهد که سابقه کیفری ندارید.
  • تسلط به زبان: ممکن است از شما خواسته شود که مدرکی دال بر مهارت خود به زبان انگلیسی یا فرانسوی ارائه دهید.

برای درخواست مجوز تحصیل، می توانید به صورت آنلاین درخواست دهید یا درخواست کاغذی ارسال کنید. زمان پردازش درخواست مجوز تحصیل می تواند متفاوت باشد، اما معمولاً برای درخواست های آنلاین حدود ۲۰ تا ۲۵ روز و برای درخواست های کاغذی ۴۶ روز طول می کشد.

ویزا تحصیلی امریکا آقای اپلای

ایالات متحده همچنین یک مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی است و بیش از ۱٫۱ میلیون دانشجوی بین المللی در کالج ها و دانشگاه های آمریکا در سال تحصیلی ۲۰۱۹-۲۰۲۰ ثبت نام کرده اند. اگر شما علاقه مند به تحصیل در ایالات متحده هستید، در اینجا شرایط اولیه برای ویزای دانشجویی F-1 وجود دارد:

  • نامه پذیرش: شما باید نامه پذیرش از یک مدرسه دارای گواهینامه دانش آموز و بازدیدکننده (SEVP) در ایالات متحده داشته باشید.
  • حمایت مالی: شما باید نشان دهید که بودجه کافی برای پوشش شهریه و هزینه های زندگی خود در زمان اقامت در ایالات متحده دارید.
  • تسلط به زبان انگلیسی: شما باید مهارت خود را در زبان انگلیسی از طریق آزمون مهارت زبان انگلیسی مانند تافل یا آیلتس نشان دهید.
  • قصد بازگشت: شما باید ثابت کنید که اقامتی در خارج از ایالات متحده دارید و قصد دارید پس از اتمام تحصیلات خود به کشور خود بازگردید.
  • هزینه SEVIS: شما باید هزینه SEVIS I-901 را بپردازید، که هزینه ای است که به دولت ایالات متحده برای پوشش هزینه های سیستم SEVP پرداخت می شود.

این موارد و نکاتی بیشتر را در سایت sirapply.com بیابید و از انها به بهترین نحو بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *