وینسنت می‌گوید زیرساخت‌های فرودگاهی ایالات متحده از نظر تراکم در هیچ جای دیگر جهان بی‌نظیر است. سیستم های کنترل ترافیک هوایی و ناوبری هوایی ایالات متحده نیازهای خطوط هوایی تجاری، تجاری و هوانوردی عمومی را “بسیار خوب” و با هزینه کاربر نسبتاً پایین در مقایسه با سایر کشورها برآورده می کند بلیط هواپیما . وینسنت می‌گوید: «به‌خوبی کار می‌کند، و به جز چند نقطه فلاش مستند در مراکز بزرگ هواپیمایی، ظرفیت در دسترس برای ارائه خدمات به طیف وسیعی از مشتریان را دارد.

قوانین مالیاتی کنونی کشور نیز به ایجاد فضای مناسب هوانوردی تجاری کمک می کند، اگرچه تعیین اهمیت آن دشوار است. طبق قوانینی که در سال ۲۰۱۷ توسط دولت ترامپ معرفی شد و قرار است در سال ۲۰۲۳ منقضی شود، یک شرکت می تواند ۱۰۰ درصد مالیات را در برابر هزینه های سرمایه ای مانند یک هواپیمای تجاری نو یا مستعمل در سال اول خرید حذف کند. قوانین قبلی اجازه می‌داد ۵۰ درصد مالیات بر روی یک جت تجاری جدید در سال اول کسر شود و پس از آن ۱۰ درصد برای هر سال بعد.

محققان دانشگاه ، مشاغل و آژانس های نظامی اکنون در حال آزمایش پهپادهای بزرگتر و توانمندتری هستند که به طور مستقل عمل می کنند. ازدحام پهپادها می توانند بدون نیاز به ده ها یا صدها انسان برای کنترل آنها پرواز کنند. و آنها می توانند مانورهای هماهنگی را انجام دهند که کنترل کننده های انسانی هرگز نمی توانند بلیط هواپیما تهران مشهد از عهده آن برآیند.
آیا انسان ها می توانند این ۱۲۱۸ پهپاد را با هم کنترل کنند؟

چه در حال پرواز به صورت دسته جمعی و چه به تنهایی، نرم افزاری که این پهپادها را کنترل می کند به سرعت در حال کسب تجربه پرواز است.
یک سال به دست آورد .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *