طراحی سایت با قیمت ارزان تر در آینده ای نزدیک

ادمین/ اسفند ۱۹, ۱۳۹۴/ سئو - طراحی سایت - بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

آینده طراحی سایت با قیمت ارزان تر توسعه ظاهر شده است از طریق یک تغییر و تحول در دهه گذشته بوده است. رو مهارت مورد نیاز برای کار در مرورگر در حال حاضر شامل دسترسی، عملکرد و طیف وسیعی از چارچوب برنامه جاوا اسکریپت مانند از AngularJS، امبر جیاس، از Backbone.js و اخیرا واکنش نشان می دهند. با این حال، طرف طراحی سایت با قیمت ارزان تر از طرح بندی وب سایت متاسفانه کمی نادیده گرفته شده بود.

دلایل امکان پذیر بودن طراحی سایت با قیمت ارزان تر

در سال ۲۰۰۶ بی احترامی صحبت کردن، متولد شد و سه سال بعد آمد همراه کمتر. با نحو اختصاصی خود، این پیش پردازنده اقدام به حمل و نقل ورق های سبک ما به آینده، اما آنها صرفا باند بر روی تکنولوژی در غیر این صورت بیمار که به تصور ما از چه توسعه وب مدرن باید مانند نگاه مطابقت ندارد بودند. سریع به جلو به امروز و همه چیز به دنبال برای طراحی سایت با قیمت ارزان تر بسیار rosier. زبان یک بار راکد دستخوش یک انقلاب، در هر دو مرورگر و قالب در دسترس ما.

۰۱٫ کد قابل نگهداری

عنوان وب سایت ها و برنامه های کاربردی در اندازه و پیچیدگی افزایش ساخته شده است، بسیاری از درد کار با طراحی سایت با قیمت ارزان تر در مقیاس برجسته شد - وحشتناک ترین این منحصر به فرد، فضای نام جهانی است که باعث می شود کد نگهداری غیر عملی برای توسعه دهندگان ظاهر. صرف نظر از اینکه ما یک قرارداد مثل سایت دیوار نامگذاری مانند BEM اعمال می شود، این عدم یگدیگر هنوز هم به معنای انتخابگرهای می تواند عناصر UI ناخواسته را تغییر دهد. بیشتر نگران این است که، در شرایط خاص، سبک ما می تواند ناپاک از آبشار سقوط و هرگز در تمام اعمال شود.

 دامنه های جهانی

در بحث خود در واکنش نشان داده و طراحی سایت با قیمت ارزان تر، کریستوفر Chedeau به بررسی این موضوع از دامنه های جهانی در بحث خود در طراحی سایت با قیمت ارزان تر و واکنش نشان می دهند، کریستوفر Chedeau فیس بوک پوچی که برای جاوا اسکریپت (و در واقع بسیاری از زبان های برنامه نویسی دیگر)، در نظر گرفته است بهترین روش برای جلوگیری از دامنه های جهانی برجسته شده است. پس چرا ما تبدیل شده است تا پذیرش آن در طراحی سایت با قیمت ارزان تر؟

۰۲٫ مدولار طراحی سایت با قیمت ارزان تر

متاسفانه هنوز وجود ندارد روش ایجاد یک دامنه محلی واقعی در مرورگرهای، اما پروژه هایی مانند ماژول طراحی سایت با قیمت ارزان تر فنر تا که به ما اجازه ارسال ورق های سبک های مدولار مانند و واردات آنها را به کامپوننت های جاوا اسکریپت است. بدون نیاز به انتخابگرهای خود را مبهم به عنوان آنها در حال حاضر خود شامل در یک فایل (برای مثال قطعات / input.طراحی سایت با قیمت ارزان تر) هستید وجود دارد. کار سخت مورد نیاز برای تبدیل این به انتخابگرهای که در حوزه جهانی منحصر به فرد هستند خواهد شد لودر ماژول خود را انجام داده است. نگاهی به واکنش نشان می دهند که چگونه یک جزء ورودی ممکن است نگاه.

کلاس ما به رشته است که باید از آبشار زنده ماندن مبهم. توجه کنید که چگونه ما در واقع تا پایان با دو کلاس. این نتیجه از ترکیب است. در فایل طراحی سایت با قیمت ارزان تر، ما موسیقی را اضافه: پایه؛ به عنوان یک ویژگی از کلاس خطا. استفاده به گسترش برای بی احترامی صحبت کردن است، اما به جای تکثیر خواص، آن دقت نمائید دو کلاس در صادرات به ماژول جاوا اسکریپت است.

طراحی سایت با قیمت ارزان تر سازگار پست وبلاگ گلن Maddern در سازگار طراحی سایت با قیمت ارزان تر است که باید خواندن (از طریق کلیک) این تبادل بین جاوا اسکریپت و طراحی سایت با قیمت ارزان تر ساخته شده است به عنوان ماژول طراحی سایت با قیمت ارزان تر کامپایل به یک فرمت فایل های سطح پایین شناخته شده به عنوان سازگار طراحی سایت با قیمت ارزان تر (Iطراحی سایت با قیمت ارزان تر). این اجازه می دهد تا ما را به اعلام ورق های سبک ما به عنوان وابستگی از JS ما، به این معنی تنها سبک مورد نیاز لود می شود. برای اطلاعات بیشتر در Iطراحی سایت با قیمت ارزان تر، نگاهی به پست وبلاگ گلن Maddern است.

۰۳٫ طراحی سایت با قیمت ارزان تر اشکال

 طراحی سایت با قیمت ارزان تر اشکال تنظیمات طراحی سایت با قیمت ارزان تر اشکال ما را قادر به ایجاد اشکال برای محتوای خود را به بسته بندی کردن اطراف ظرافت طرح بندی چاپ همواره تنها دور از دسترس برای توسعه ظاهر شده است. از زمان آغاز آن، طراحی سایت با قیمت ارزان تر ما را به انتخاب دو اشکال را محدود کرده است: مربع یا مستطیل. هر چند که ما می تواند این توهم از اشکال دیگر با دستکاری مرزها و یا استفاده از پس زمینه تصاویر را، محتوای ما هنوز هم تنها در یک جعبه نشستن.

به عنوان پیشرفت های مترقی رفتن، جدید مشخصات طراحی سایت با قیمت ارزان تر اشکال یکی از بهترین نمونه است. ما می توانیم از آن برای ایجاد اشکال ساده یا پیچیده استفاده برای محتوای خود را به جریان در اطراف. پشتیبانی از مرورگر در حال رشد است و برای مرورگرهای قدیمی تر که آن را پشتیبانی نمی کند، طرح بندی ما نگاه به عنوان آنها همیشه است.

طراحی سایت با قیمت ارزان تر

تابع دایره وار در خرید سایت

با استفاده از تابع دایره شما می توانید یک مسیر دایره بر اساس ابعاد یک عنصر ایجاد، و یا تصویب خواص سفارشی به تابع آن را سفارشی. استدلال آن را می پذیرد دایره (شعاع در ، و این می تواند واحد مطلق یا نسبی (به عنوان مثال دایره (۵۰٪ در را مبدا است که در آن مرکز دایره نشسته نسبت به نقطه بالا سمت چپ از این عنصر (به عنوان مثال در اینجا مشاهده کنید.

در کد بالا، ما باید یک عنصر شناور مانند یک تصویر در داخل متن ما. در مرورگر هایی که هنوز پشتیبانی اشکال طراحی سایت با قیمت ارزان تر، کاربران یک طرح است که به نظر می رسد مانند شکل ۱ را ببینید، بالا است. ما می توانیم این را با تابع دایره را بالا ببرد. با اضافه کردن اموال شکل خارج شده است (شکل ۲، بالا)، ما به مرورگر می گوید به فرمت محتوای اطراف اطراف مسیر ما تعریف کرده اند، به جای جعبه خطی. در این مثال، به عنوان ما هر گونه استدلال عبور به تابع، آن را به طور پیش فرض یک دایره با شعاع ۵۰ درصد و با منشاء تطبیق مرکز این عنصر است.

همانطور که شما می توانید از مثال را ببینید، پس زمینه عنصر هنوز یک مربع، باعث متن به هم همپوشانی دارند. یکی از گزینه های برای حل این مشکل، می تواند اعمال شعاع مرز ۵۰ درصد است. با این حال، عملکرد دایره می تواند مراقبت از این بیش از حد. با کلیپ مسیر (در حال حاضر فقط در کروم با یک پیشوند پشتیبانی) ما می توانیم مسیر به عنوان یک ماسک (شکل ۳، بالا) اعمال می شود. در حال حاضر محتوای ما به اطراف عنصر شناور پیچیده شده، به جای بیش از بالای آن است.

اشکال بیشتر

برای عناصر با ابعاد نامنظم ما می توانیم تابع بیضی استفاده کنید. این استدلال مشابه تابع دایره، با تقسیم شعاع پذیرد به دو: بیضیشما اجازه می دهد بصری اشکال سفارشی ایجاد و تولید خروجی طراحی سایت با قیمت ارزان تر را اگر می خواهید سفارشی سازی اضافی، عملکرد چند ضلعی به ما اجازه راه ما با استفاده از جفت مختصات X و Y برای ایجاد اشکال منحصر به فرد. وجود دارد برخی از ابزار بزرگ در دسترس، مانند پسوند طراحی سایت با قیمت ارزان تر اشکال ویرایشگر برای کروم و ، که ما می توانیم به استفاده از بصری ساخت اشکال و خودکار تولید کد چند ضلعی برای ما. تصاویر هر گونه تصاویر با شفافیت را می توان مورد استفاده قرار گیرد به صورت خودکار یک مسیر ایجاد، با عبور از URL به اموال شکل در خارج از. برای یک بحث بزرگ در این و دیگر مشکلات طرح، من با جن سیمونز توصیه 'طرح بندی مدرن.

۰۴٫ رسانه نمایش داده شد

 آب محتوای این تصویر خلاصه تئوری طراحی وب سایت پاسخگو کاملا وقتی نمایش داده شد رسانه اولین مرورگرهای ما ضربه، انواع دستگاه های موجود در بازار با قابلیت ارائه تجربه وب کامل محدود بود. برای بسیاری، همراه بسیار چاره بود، و یا در بسیاری از موارد یک نظر در همه. این به ایجاد اولین تلفن همراه 'روش منجر شده است. این پارادایم به راحتی بهترین روش برای به دست آوردن طراحان و توسعه دهندگان در طرز فکر درست برای ایجاد تجربه همهجانبه برای براق بضاس جدید ما بود. طراحی وب سایت پاسخگو رفت از حالت یک رویا لوله به هنجار، و وب زیادی دسترسی بیشتر شد. آیا این روش هنوز هم مناسب امروز چند؟

در آن زمان، آن مناسب بود برای تمایز بین تلفن همراه، کامپیوتر و - بعد - قرص به عنوان این است که همه وجود دارد. شیوه ما که چیزی شبیه به مثال قبلی، با نقاط شکست صریح و روشن برای هر نوع دستگاه است. چند مشکل اساسی با این رویکرد در روز مدرن وجود ندارد. تعدادی از دستگاه های موجود در بازار در سال های اخیر منفجر شد و افزایش آندروید در محبوبیت تکه تکه شدن بیش از حد از اندازه دستگاه و حل ایجاد کرده است. زن و شوهر با دستگاه های دیگر مانند اپل و iPads، و همچنین طیف عظیمی از لپ تاپ ها و کامپیوترهای رومیزی در دسترس است، و آن را تبدیل به سادگی غیر عملی به هدف قرار دادن یک دستگاه منحصر به فرد بر اساس صفحه نمایش آن است.  تکه تکه شدن دستگاه آندروید یک تجسم از تکه تکه شدن دستگاه آندروید از اوت ۲۰۱۵

هدف قرار دادن دستگاه های: اینجا مشکل با این روش نهفته است. پل آدامز نوشت یک پست عالی در مورد این موضوع که او در آن یک رویکرد متفاوت پیشنهاد: "تمرکز بر شغل، پس از آن صفحه نمایش، اما هرگز دستگاه". صرف نظر از روش ما از صحبت، یک توافق کلی در جامعه وب در یک قانون طلایی وجود دارد: محتوا پادشاه است. محتوای گوشت از سایت و یا نرم افزار خود است و آن را باید در نظر اولیه باشد.

 شناور اشاره گر

ترکیب شناور و اشاره گر به درک بهتر دستگاه کاربر. این اسلاید از بحث من در FOWD گرفته (از طریق کلیک) این است که چرا از دیدگاه UX من مفهوم رو به جلو توسط آدامز قرار شیفته هستم. او نشان می دهد که ما را برای اولین بار تمرکز ما شغل (اعمال) کاربران ما این است که سعی در انجام، و سپس روی صفحه نمایش. هرگز دستگاه است. به این ترتیب ما می توانیم "[خدمات] کسانی که شغل که در آن آنها رخ می دهد". سطح ۴ مشخصات در رسانه نمایش داده شد می توانید با ما برخی از راه برای دستیابی به این بدون تکیه بر جاوا اسکریپت است.

شناور

از ویژگی های شناور ما می دهد توانایی برای تشخیص اینکه آیا ورودی اصلی برای یک دستگاه می تواند دولت شناور رله. برای یک تلفن همراه و یا قرص، این امر می تواند صفحه نمایش لمسی، برای یک لپ تاپ لای شیار، برای دسکتاپ ماوس، و غیره. از ویژگی های یکی از سه مقدار را قبول میکنند: هیچ: قابل اجرا زمانی که ورودی را نمی توان شناور و یا هیچ اشاره گر وجود دارد بر روی تقاضا: ورودی می توانید شناور اما نیاز به یک عمل کاربر قابل توجهی (به عنوان مثال یک فشار طولانی)

شناور: ورودی به راحتی می توانید شناور ایالات رله برای صفحه یکی از موارد استفاده بالقوه برای این امر می تواند راهنمای ابزار. اجازه دهید یک نگاه چگونه این ممکن است کار: به طور پیش فرض ما می تواند یک راهنمای ابزار های درون خطی نمایش می دهد. اگر ما تشخیص می دهند که ورودی اصلی یک دولت شناور از، ما از این مخفی کردن و نمایش یک ابزار پاپ آپ زمانی که کاربر در تعامل با این عنصر است. (: شناور شناور) هنگامی که با استفاده از مقدار شناور ما می مختصر (شناور) به استفاده کنید.

اشاره گر

پرس و جو رسانه اشاره گر استفاده می شود برای هدف قرار دادن دقت ورودی اصلی یک دستگاه است. همانطور که با شناور، این یکی از سه مقدار گسسته، که هر کدام نشان دهنده سطوح مختلف دقت می پذیرد:

  • هیچ: ورودی است یک دستگاه اشاره نمی
  • درشت: دستگاه اشاره با دقت محدود
  • زیبا: دستگاه اشاره دقیق

موارد استفاده برای این کمتر آشکار است. اگر ما در دسترس نظر، ما طور بالقوه می تواند استفاده از آن برای تشخیص دقت، و کاهش هدف با کلیک بر روی یک عنصر با لاغری پایین نسبت: با بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در جهان از شیوه، در حال حاضر زمان هیجان انگیز به یک مهندس UI است. در عصر کتابخانه جزء جاوا اسکریپت، چیزی که امیدوار کننده ترین به بیرون آمدن از گروه کاری است که احتمالا هودینی، یک کار نیروی است که با هدف به افشای برخی از سحر و جادو از طراحی سایت با قیمت ارزان تر از طریق رابط های برنامه کاربردی. پروژه به خوبی به ارزش نگه داشتن چشم در.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*