طراحی سایت با سئو اصولی

ادمین/ فروردین ۲۱, ۱۳۹۵/ سئو - طراحی سایت - بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

مجوز نرم افزار این بخش بسیار روی حیله و تزویر در فرایند های Onboarding است، به دلیل درخواست مجوز در زمان اشتباه و مکان ممکن است تجربه کاربر را خراب و آزار کاربر به نقطه ای از حذف برنامه در دسترس طراحی سایت تسنیم نباشد. اما اگر کاربران iOS حداقل حق را این یا آن اجازه دسترسی به یک برنامه دارند، کاربران فقیر آندروید که امتیاز ندارد تا زمانی که از انتشار رسمی آندروید M. هر حال، بسیار مهم است برای چیزی شما دان 'بپرسید واقعا نیاز به ارائه خدمات طراحی سایت با سئو اصولی . اما حتی اگر برنامه خود را واقعا نیاز به دسترسی به برخی از اطلاعات در دستگاه کاربر را، مطمئن شوید که به چیزی به کاربر اولین بار قبل از درخواست برای مجوز. این حکومت متقابل ساده (بهترین های رابرت Cialdini در کتاب خود "نفوذ" شرح داده شده) است. اول چیزی از ارزش برای کاربر فراهم می کند و پس از آن تنها چیزی بپرسید "در بازگشت". اجازه دهید آنها را استفاده از محصول فورا و مجوز بپرسید تنها زمانی که برنامه نمی تواند از لحاظ فنی بدون آنها به کار گیرند.

طراحی سایت با سئو اصولی

طراحی سایت با سئو اصولی ساده و یا حذف ثبت نام

به اهمیت داشتن هیچ فرم ثبت نام فقط از خود بپرسید که چقدر زمان یدکی دارید و چقدر لذت می برید پر کردن فرم ثبت نام طولانی؟ نه چندان، من باور دارم.

بنابراین ایده آل های Onboarding خوب نرم افزار تلفن همراه یکی بدون ثبت نام است. با این حال اگر شما یک فرم ثبت نام، شما هنوز هم می تواند درد را به حداقل برساند. آیا بهترین خود بهینه سازی سایت را به آن را به عنوان کوتاه و جامع به عنوان امکان پذیر است. بپرسید بسیار کمی در صف مقابل و سعی کنید به زمان کاربر صرفه جویی طراحی سایت با سئو اصولی با اجرای پیش فرض هوشمند، اعتبار سنجی های درون خطی، نوار وضعیت تکمیل و یا هر هک قابلیت استفاده های دیگر که برای برنامه شما کار می کنند.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*