خرید لنز سبز

اگر دنبال یک تغییر حسابی  در چهره خودتان هستید و قصد دارید با یک تغییر ناگهانی یک طوفاتی حسابی به پا کنید ، به شما پیشنهاد میکنم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

آیا تا کنون از لنز های تماسی چشم استفاده کرده اید یا پیش آمده در اطرافیانتان شاهد کسانی باشید که لنز زده اند ؟

باید بگویم همیشه برای تغییر دادن استایل خود لازم نیست دنبال یک لباس جدید طبق مد ، تغییر رنگ مو و آرایش خود باشید و یا حتی سعی کنید موهای خود را کوتاه کنید .

باید بگویم این یک امر غیر ممکن نیست ما اینجاییم تا با معرفی انواع لنزهای خود از لنز رنگی سبز تا آبی و خاکستری شما را شگفت زده کنیم . اما ان چه که امروز می خواهیم در این مقاله در کنار شما به آن بپردازیم لنز سبز است .

یکی از چیزهایی که شما هنگام مواجه شدن با هر کس با آن رو به رو می شوید ، چشمان فرد رو به روی شماست . در حقیقت چشم ها دریچه ای برای نفوذ در دیگران اند . چشم ها یکی از موثر ترین عضوهای صورت هستند و به همین علت هم می گویند چشم های فلانی حرف می زند یا از چشم های او متوجه شدم چه چیزی در دلش بوده است یا حتی عصبانیت از چشم هایش می ریخت …. شما با چشمانی زیبا میتوانید نظرات تحسین بر انگیز خیلی ها را به خود جلب کنید .

شاید اما شما از  رنگ چشمان خود زده شده باشید و دلتان بخواهد یک رنگ جدید بر روی چشمان خود امتحان کنید و یا حتی دلتان کمی تغییر بخواهد .

رنگ سبز :

در حقیقت رنگ سبز یک رنگ آرامش بخش است به طوری که اگر شما به بیمارستان ها بروید ، لباس ها ، پرده ها را به رنگ سبز می ببنید چرا که این رنگ شما را به یک آرامش و صلح درونی دعوت میکند .

البته باید بگوییم رنگ سبز هم مثل هر رنگ دیگری انواع و اقسام طیف ها را شامل میشود و خب ما در مجموعه لنز های خود انواع لنز ها سبز را برای شما تدارک دیده ایم از لنز رنگی سبز عسلی گرفته تا لنز به رنگ سبز زاغ

خرید چه لنز سبزی برای ما بهتر است ؟

در حقیقت شما می توانید اراده کنید و هر رنگ طبیعی و فانتزی را تهیه کرده و استفاده کنید اما اگر دنبال این هستید که کاملا طبیعی به نظر برسید باید بگوییم که دقت شما در انتخاب رنگ لنز حائز اهمیت فراوانی است .

اما چگونه تشخیص بدهیم کدام لنز بیشتر به صورت ما می آید و به طور طبیعی جلوه می کند ؟

یکی از نکات بسیار مهم رنگ پوست شماست .

اگر پوست صورت شما سفید و روشن است ، شما می توانید طیف مختلفی از سبز ها را امتحان کنید  ، اما اگر پوستتان تیره است استفاده از سبز های روشن روی چشمان شما طبیعی جلوه نمیکند و انتخاب یک رنگ تیره تر شمای بهتری به شما میبخشد .

علاوه بر رنگ پوست ، شما می توانید رنگ موهای خود را نیز با لنز های سبز ما هماهنگ کنید.

کدام لنز برای موی بلوند بهتر است؟

در حقیقت وقتی از موی بلوند میگوییم فقط یک رنگ مد نظر ما نیست و طیف گسترده ای از رنگ های طلایی روشن را شامل میشود . معمولا صورت سفید ، موی بلوند و چشمانی سبز یا سبز عسلی ترکیب ویژه و خیرکننده ای از شما می سازند . اگر رنگ موهای شما بلوند پلاتینی می باشد پیشنهاد ما استفاده از لنز رنگی سبز روشن، سبزعسلی یا سبز زمردی است،برای موهایی که بلوند روشن هستند و تناژ گرمی دارند لنز چشم سبز عسلی یا برعکس عسلی سبز انتخاب خیلی خوبی است . با موی بلوند طلایی هم سبز چمنی انتخاب مناسبی برای شماست .

با موی قهوه ای روشن کدام یک از لنزهای سبز برای شما بهتر ست می شود؟

اگه رنگ موهای شما تناژ گرم و خیلی روشن دارد مثلا خرمایی روشن یا عسلی روشن است درانتخاب لنز سبز دستان شما کاملا باز است . فقط پیشنهاد میکنیم با استفاده از یک آرایش گرم چهره خود را از سرد و خشک شدن در بیاورید و با کمک آن جذاب تر به نظر برسید.

با موی مشکی پر کلاغی لنز سبز مناسب است ؟

در این مورد، انتخاب تناژ سبز برای خرید لنز چشم بستگی به رنگ پوست شما دارد . اگر پوست شما روشن است خرید لنزسبز،  زاغ ، زمردی ، لجنی ، سبز شیشه ای انتخاب خیلی خوبی است اما  اگرهم رنگ پوست و هم رنگ موی شما تیره باشد این لنز برای شما مناسب نخواهد بود . برای پوست گندمی ترکیب عسلی و سبز بهترین انتخاب است .

دست آخر با یگ لباس سبز آبی ، سبز زمردی یا حتی چمنی و یا لجنی که ست رنگ چسمان شماست در میان مردم ظاهر شوید و چشم ها را خیره خودتان کنید .

.برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت لنز سبز به سایت ما مراجعه کنید .

شماره تماس: ۰۹۱۹۰۹۶۶۹۹۷

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *