توصیه های مهم در بازاریابی محتوا و بهبود سئو سایت

ادمین/ اسفند ۲۳, ۱۳۹۴/ بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

قبلا در مورد بازاریابی محتوا و نتایج موثر آن صحبت کردیم ، در سال ۲۰۱۶ الگوریتم های گوگل بسیار به سمت و سوی بازاریابی محتوا کشیده شده و لذا بر آن شدیم که اهمیت این شاخه از سئو را برای شما برشماریم.

در ادامه سعی می کنیم اولا نکات مهم در سئو و نیز ارتباط میان سئو و بازاریابی محتوا را برای شما برشماریم و در ادامه سعی می کنیم تا به صورت تخصصی وارد عرصه سئو شویم.

نکات مهم در سئو وب سایت در سال ۲۰۱۶

۱- کیفیت بالای محتوا : به هیچ عنوان محتوایی که خریداری در فضای مجازی ندارد را در طراحی سایت ارزان خود قرار ندهید ، ساکن بودن سایت و نیز عدم استفاده از سئو و بهینه سازی و آپدیت نکردن سایت خیلی بهتر از آن است که محتوای بی کیفیت روی وب سایت خود بگذارید.

۲- استفاده از کلمات کلیدی : نکته ی مهم دیگری که در این میان مطرح می گردد این است که کلمات کلیدی را به صورت حرفه ای در سایت خود به کار برید ، اگر می خواهید در یک کلمه خاص در گوگل بالا بیایید ، در قسمت برچسب های سایت مدام کلمه کلیدی خود را وارد کنید ، این قدر کلمه کلیدی خود را زیاد به کار ببرید تا گوگل شما را در لیست نتایج خود بالا بیاورد.

سئو

۳- گذاشتن کلمات کلیدی در آدرس سایت

بسیار مهم است ، سایتی که خود اسم آن کلمه کلیدی باشد ، به شدت در گوگل بالا می آید و از این لحاظ می تواند به سادگی به موفقیت برسد.

۴- طراحی سایت به صورت موبایل فرندلی که در قبل به آن اشاراتی گردید.

موبایل فرندلی بودن نیز عنصر بسیار مهمی است که گوگل به شدت آن را در نتایج خود تاثیر می دهد ، بسیاری از وب سایت ها هستند که محتوای خوبی ندارند ولی فقط چون موبایل فرندلی هستند ، توانسته اند به صدر لیست نتایج گوگل برسند.

۵- کم کردن سرعت لود سایت

سعی کنید که حتی الامکان در نوشته ها از عکس استفاده نکنید ، این باعث می شود که گوگل به سایت شما علاقه مند شود و شما را در صد نتایج نشان دهد.

۶- محتوای تکراری

یکی از نکات مهمی که در این میان مطرح می گردد ، همان محتوای تکراری است ، محتوای تکراری طبق گفته خود گوگل ، سایت را پنالتی می کند ، در صورت پنالتی شدن سایت ممکن است آن چنان در نتایج پایین بروید که دیگر به هیچ عنوان نتوانید به جایگاه قبلی خود بازگردید.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*