انواع وب سایت ارزان و طراحی آن ها

ادمین/ فروردین ۱۹, ۱۳۹۵/ سئو - طراحی سایت - بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

۵ کاربر تکنیک های Onboarding برای نرم افزار موبایل زمانی بود که UX همه چیز در مورد طراحی ظریف و بصری بود. اما همانطور که ما شیرجه رفتن عمیق تر به آن، ما کشف عوامل بیشتر و بیشتر تحت تاثیر قرار تجربه کاربر را با یک محصول. آن را به مراتب بیشتر از رابط کاربری زیبا در حال حاضر.

طراحی وب سایت ارزان و زیبا

دامنه UX تدریج گسترش می یابد پوشش جنبه های انواع وب سایت ارزان مانند محتوای وب و قالب بندی، پیام های بازاریابی و گربه، خدمات به مشتریان، و همچنین به عنوان ارزش کلی یک محصول می باشد. بنابراین، هنگامی که ما در مورد UX خوب صحبت می کنیم، یک کاربر راضی و خوشحال تصور کنید ... هر آنچه در آن طول می کشد.

۵ کاربر تکنیک های Onboarding برای نرم افزار موبایل

و ما چگونه کاربران خوشحال؟ با حل مسائل خود را در بهترین راه ممکن است. یکی از این راه های Onboarding کاربر است. های Onboarding کاربران چیست؟ های Onboarding کاربر های Onboarding کاربر مجموعه ای از فعالیت برای کمک به نوبه بازدید کنندگان اولین بار به کاربران فعال است. این یک فرایند پیوسته و یکی از ویژگی های طراحی سایت ارزان که شما می توانید یک بار معرفی طراحی سایت خبرآنلاین و سپس در مورد آن را فراموش کرده است. این اساسا اولین تجربه با یک محصول است که معلوم می شود آنقدر بزرگ است که شما می خواهید به استفاده از آن است.

بنابراین جریان های Onboarding کاربر خوب است به برخی از رابط بصری و تکمیل فرم سفارش ناز محدود نمی شود، باعث این چیزی است که مشکل کاربر را حل میکند نیست. شما انواع وب سایت ارزان نیاز به ارائه ارزش و نشان می دهد که ارزش خود را به عنوان در فرآیند اولیه که می توانید. با بسیاری از برنامه خارج وجود دارد برای عملا هر کار شما ممکن است فکر می کنم، برنامه شما نیاز به ایستادگی کردن حق را از راه اندازی اولین.

های Onboarding کاربر ایده آل باید به کاربر اولین بار که جادویی A-HA به ارمغان بیاورد! لحظه ای که او متوجه می شود "این برنامه دقیقا همان چیزی است که من نیاز دارند."

چگونه به طراحی خوب کاربر های Onboarding جریان برای برنامه های موبایل؟

اول از همه اجازه دهید که کاربر روند های Onboarding بسته به نوع محصول متفاوت است. به عنوان مثال اگر شما در حال طراحی تجربه های Onboarding برای SaaS را، آن را کاملا متفاوت از آنچه شما را طراحی سایت برای یک برنامه تلفن همراه ایجاد کنید. شما باید برای همیشه در ذهن کسی که تو را برای طراحی انواع وب سایت ارزان و چه اهداف شما در حال تلاش برای به انجام رساندن با های Onboarding کاربران است.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*