چگونه به ترکیب سفر و طراحی وب سایت حرفه ای سفر یک تجربه هیجان انگیز است، آن چشم های خود را باز اصول طراحی وب سایت حرفه ای می شود، پهن طرز فکر خود را و قطعا شما الهام بخش برای اطلاعات بیشتر. من شده است سفر از من دبیرستان در سال ۲۰۱۱ ترک کرد، من رفت و به مطالعه طراحی چند رسانه ای و ارتباطات در دانمارک، من کارآموزی در یک آژانس طراحی در لندن، انگلستان و پس از یک سفر سریع در سراسر اروپا نرم افزار طراحی سایت انجام داد، من برای ترک کرده ام یک سفر از زندگی من – یک تور در سراسر جهان به عنوان یک خانه بدوش دیجیتال است.

یک خانه بدوش دیجیتال چیست، شما ممکن است بپرسید، یک خانه بدوش دیجیتال یک فرد با مهارت خاصی مانند نوشتن، برنامه نویسی و یا طراحی، که اهرم فرصت کار از راه دور برای سفر به جهان است.

اصول طراحی وب سایت حرفه ای

در این مقاله من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چگونه من جهان اصول طراحی وب سایت حرفه ای سفر کرد و به عنوان یک طراح وب مستقل کار می کرد در حالی که ساختمان Despreneur. من می خواهم برای الهام بخشیدن به یک ایده است که شما به عنوان یک طراح وب به راحتی می توانید این دو تا و به طور کامل دوباره طراحی شیوه زندگی خود را. جمع آوری لحظات، همه چیز آنها می گویند. به عنوان یک طراح وب شما قادر به تولید کار خود را بدون لحاظ جسمی در محل پس از آن شما می دهد آزادی به حرکت در هر نقطه جهان تا زمانی که طراحی سایت شما یک اتصال به اینترنت است. دفعات بازدید: همچنین مقاله قبلی ما در مورد چگونه به عنوان یک طراح مستقل و سفر کار. طرح را نمی تعجب اما شما نیاز به برنامه ریزی برنامه سفر، مقصدهای آینده خود و گرفتن پرداخت به دلایل بسیار ساده است: برای صرفه جویی در زمان، پول و استرس در حالی که شما در جاده هستید.

سوالان بنیادنی درباره اصول طراحی وب سایت حرفه ای

بعضی از چیزهایی که شما نیاز به فکر می کنم از:

  • از کجا می خواهد مشتریان طراحی وب می شوید؟
  • چگونه می خواهید به پرداخت شود؟
  • چه اتفاقی می افتد اگر اصول طراحی وب سایت حرفه ای شما قادر به برای یک یا دو ماه کار نیست؟
  • از کجا می خواهید به زندگی می کنند؟
  • آنچه در مورد بیمه درمانی و مالیات؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *