چگونه به ترکیب سفر و طراحی وب سایت حرفه ای سفر یک تجربه هیجان انگیز است، آن چشم های خود را باز می شود، پهن اصول سئو و بهینه سازی سایت طرز فکر خود را و قطعا شما الهام بخش طراحی سایت ارزان برای اطلاعات بیشتر. من شده است سفر از من دبیرستان در سال ۲۰۱۱ ترک کرد، من رفت و به مطالعه طراحی چند رسانه ای و ارتباطات در دانمارک، من کارآموزی در یک آژانس طراحی در لندن، انگلستان و پس از یک سفر سریع در سراسر اروپا انجام داد، من برای ترک کرده ام یک سفر از زندگی من – یک تور در سراسر جهان به عنوان یک خانه بدوش دیجیتال است.

اصول سئو و بهینه سازی سایت و شروع کار

یک خانه بدوش دیجیتال چیست، شما ممکن است بپرسید، یک خانه بدوش دیجیتال یک فرد با مهارت خاصی مانند نوشتن، برنامه نویسی و یا طراحی، که اهرم فرصت کار از راه دور برای سفر به جهان است.

اصول سئو و بهینه سازی سایت

در این مقاله من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چگونه من جهان سفر کرد و به عنوان یک طراح وب مستقل کار می کرد در حالی که ساختمان Despreneur. من می خواهم برای الهام بخشیدن به اصول سئو و بهینه سازی سایت یک ایده است که شما به عنوان یک طراح وب به راحتی می توانید این دو تا و به طور کامل دوباره طراحی شیوه زندگی خود را. جمع آوری لحظات، همه چیز آنها می گویند. به عنوان یک طراح وب شما قادر به تولید کار خود را بدون لحاظ جسمی در محل پس از آن شما می دهد آزادی به حرکت در هر نقطه جهان تا زمانی که شما یک اتصال به اینترنت است. دفعات بازدید: همچنین مقاله قبلی ما در مورد چگونه به عنوان یک طراح مستقل و سفر کار.

نتیجه گیری

نمی تعجب اما شما نیاز به برنامه ریزی طراحی سایت تامین اجتماعی برنامه سفر، مقصدهای آینده  خود و گرفتن پرداخت به دلایل بسیار ساده است: برای صرفه جویی در زمان، پول و استرس در حالی که شما در جاده هستید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *