استراتژی های طراحی سایت ارزان + مثال

ادمین/ اسفند ۲۷, ۱۳۹۴/ سئو - طراحی سایت - بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

یک تجسم از استراتژی های طراحی سایت ارزان فاز مغز خود را می رود هر چند هنگامی که در تلاش برای حل یک مشکل یک پروژه شخصی توسط مدیر خلاق ژان استراتژی های طراحی سایت ارزان، این سایت visualises سه فاز مغز خود را هر چند می رود هنگامی که در تلاش به آمده تا با یک راه حل برای یک مشکل.

انواع استراتژی های طراحی سایت ارزان

استخراج '( "هنگامی که شما یک مشکل اما نمی دانم راه حل نیست، می گوید:" استراتژی های طراحی سایت ارزان) به عنوان یک کره سیاه و سفید به نمایندگی از مغز است که جامد و غیر قابل دسترس قابل مشاهده است. »مرتب سازی بر '(" هنگامی که شما همه آن ایده وحشی، اما شما باید آنها را تجزیه و تحلیل برای دیدن اگر آنها خوب است ") به عنوان مجموعه ای از ذرات نشان داده شده است. هنگامی که کاربر رول بیش از هر، آن هم محو و یا تبدیل به یک حباب. در نهایت، وجود دارد "اتصال": "در اینجا شما قادر به اتصال ایده های خوب برای پیدا کردن ایده که مشکل شما را حل خواهد کرد."

این پروژه زیادی به من غرق در دنیای جدید است. اثرات نور مانند شخصیت در خود هستند، و من به خصوص به جنبش در طول مشارکت کاربر کشیده شده است. من همیشه تحت تاثیر قرار که پروژه های شخصی نگاه مانند آنها توسط یک تیم ایجاد شده است. اما صرف نظر از مقدار کار این باید مستلزم اند، طراحی و توسعه هستند تا هموار یکپارچه آن را حس می آن ایجاد یک نفر بود؛ به وضوح یک کار از عشق.

سنهایزر دوخت تعالی تعالی تغییر شکل کاربران دعوت به اکتشاف خراب سنگ فراموش سایت های بازاریابی باید یک کار سخت به نظر می رسد ساخت یک شی حماسی و به یاد ماندنی، اما فیلیپ UND Keuntje گرفت که چالش و با آن زد. در این سایت برای هدفون سنهایزر اورفئوس، کاربران می توانند یک نمای صوتی به یاد ماندنی اکتشاف، و یا خود را ایجاد کنید. رابط کاربری کاربران را دعوت به کشف یک ویرانه سنگ فراموش شده، که در آن وظیفه خود را به هر دو از بین بردن یک ستون سنگ های غول پیکر و به طور همزمان ایجاد یک مسیر، تولید شده توسط صدا از حملات خود را. سپس آنها می توانند مسیر خود را با دیگران در سایت، و یا در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

استراتژی های طراحی سایت ارزان

مدیر واحد دیجیتال مایک جان اتو می گوید: "با یک تجربه است که شامل هر دو عناصر فیلم و گرافیک های ۳D، یکی از اهداف اصلی ما این است که اطمینان حاصل شود این انتقال یکپارچه اعدام شدند. این وب سایت نیاز به گسترده رسیدن و همچنین به عنوان بالاترین ممکن بصری با کیفیت. از استراتژی های طراحی سایت ارزان انتخاب منطقی بود. " ترکیبی از ویدئو و استراتژی های طراحی سایت ارزان با کیفیت دانه دار به اشتراک گذاشته، همراه با بسیاری از تن باس در صدا، به توهم بسیاری از جرم است. من ازدواج ایجاد و تخریب به عنوان یک کتاب قطور به خصوص لذت می برد.

مثال های کاربردی از استراتژی های طراحی سایت ارزان

 کارشناسی کارشناسی دام بازی و یادگیری سایت کارشناسی کارشناسی دام با استفاده از HTML5 ایجاد شد کارشناسی کارشناسی دام، یک سایت، بازی و یادگیری، شامل پنج بازی که به نه زبان کار می کنند، بصری خیره کننده، با زیبا طراحی گرافیک، تصویر و تایپوگرافی. آن استفاده می کند مثل تصاویر دست کشیده ساده است که به تصاویر وکتور تبدیل شده است نگاه کنید: مناسب برای این کلمه مسابقه. طرح بندی صفحه ساده و متعادل هستند و پالت رنگ - شکل دیوانه واری رنگارنگ بلکه بسیار در نظر گرفته - شگفت انگیز است. حروف آقای دام دام، طراحی شده برای کارشناسی کارشناسی دام کاملا مکمل تن از سایت. UI نیز آسان برای استفاده، و فعل و انفعالات سایت ها و انیمیشن ها و بازی های خود را، سرگرم کننده و جذاب می باشد.

"من و همسرم الکساندرا نویسندگان کتاب های کودکان،" توضیح می دهد شرکت سازنده دانیل Mizieliński. "ما همچنین برنامه نویسان هستید و می خواست برای ایجاد یک سرگرم کننده، تجربه همهجانبه که این فرصت را به چیزی یاد بگیرید." استراتژی های طراحی سایت ارزان

طراحی استراتژی های طراحی سایت ارزان جسورانه است و با استفاده قوی، طراحی گرافیک بی رحم طراحی وب سایت های سازمان ها می تواند منبع بسیاری از آزادی خلاق است. بسیاری از آژانس های با محتوای مشابه: صفحه اصلی، نمونه کارها، یک صفحه در مورد، صفحه تیم و صفحه تماس، اما بخش سرگرم کننده سایت ایرنا در حال ایجاد یک هویت بصری برای وب سایت. هر اداره دارای یک شخصیت متفاوت، توقعات مختلف، اهداف و مشتریان هدف. بنابراین، آن را جالب را ببینید که چگونه سازمان های مختلف خود را بر روی وب در حال حاضر.

نتیجه گیری

'آژانس ارتباطات یکپارچه' استراتژی های طراحی سایت ارزان در مونترال و متخصص در استراتژی تعاملی. این برخی از کار نمونه کارها قابل توجه از طیف گسترده ای از مشتریان، اما این سایت استراتژی های طراحی سایت ارزان خارج از غرفه برای تاثیر بصری آن است. آن را جسورانه و استفاده می کند قوی، طراحی گرافیک بی رحم ... و صفحه تیم فوق العاده است! این یک ورق بزرگ از رنگ های قرمز با کپی سیاه و سفید / عکس تیم قرمز است. طراحی گرافیک زیبا است و برخی از انیمیشن ها واقعا خوب و سرگرم کننده از هر یک از اعضای تیم وجود دارد که شما بر روی آنها شناور است.

کارکنان استراتژی های طراحی سایت ارزان به وضوح، خود را خیلی جدی، اما آنها را به آنچه انجام بسیار جدی ... و آن را نشان می دهد. "برای وب سایت جدید استراتژی های طراحی سایت ارزان، ما واقعا به اهداف ما به دست آورد: ساخت یک سایت به طور کامل پاسخگو، استعداد های متعدد از آژانس و تازه کردن تصویر خود را به سمت یک رایگان تزئینات غیر ضروری،" enthuses مدیر خلاق امانوئل آغاز خواهد شد.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*