استراتژی خرید بک لینک به صورت اصولی

ادمین/ مرداد ۲۸, ۱۳۹۵/ بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

خارج از صفحه بک لینک کردن استراتژی: بک لینک به سایت شما از سایت های با رتبه بالا در گوگل. این امر می تواند سایت های مانند فیس بوک، توییتر، ای بی، و دیگر رهبران رده. این امر به ویژه هوشمند برای زمانی که شما می خواهید برای دریافت صفحات وب خود نمایه سریع تر با موتورهای جستجو. همچنین خرید بک لینک توجه داشته باشید: این بک لینک صفحه شما را در گوگل پلاس ارائه می دهد یک جایزه در زمانی که شما می خواهید جستجو در گوگل به صفحه اول صفحات خود را.

خرید بک لینک ارزان

اهرم سایت های اجتماعی نشانه برای بک لینک دهنده. ثبت نام برای حساب در سایت هایی مانند، ق، و آواتار. ارسال هر پست وبلاگ جدید شما منتشر، ایجاد یک بک لینک قوی و خرید بک لینک ارزان برای سایت شما - و جذب ترافیک. ایجاد بک لینک از انواع وب سایت با کیفیت بالا. این برای خود را در جستجوگرها از دستیابی به بک لینک های متعدد از سایت بسیار بهتر است. اجتماعی باشید، در سراسر وب ممزوج!  نظر در وبلاگ های مختلف مربوط به صنعت و یا خرید بک لینک طاقچه خود را. نه تنها اظهار نظر در سایت های مرتبط تشویق افراد جدید به کلیک به سایت خود، اظهار نظر ایجاد بک لینک دهنده برای وب سایت شما. اما در اینجا آنچه مهم است در مورد وبلاگ اظهار نظر به افزایش بک بک لینک خود را می دانم:

خرید بک لینک

"آیا" دنبال بک لینک بیشتری برای سایت خود از "نه" دنبال بک لینک مفید است. "نه" دنبال بک لینک می تواند در رده بندی یک صفحه وب بهتر مفید است، اما کارشناسان جستجوگرها می گویند نه به اندازه "آیا" دنبال بک لینک ها به سرعت می دانم که اگر نظر شما در مورد به ترک در یک وبلاگ خواهد برخی از آب بک لینک به سایت شما منتقل هستید، نصب رایگان افزودنیهای  ۱۲٫ تمرکز بر ایجاد بک لینک دهنده در سایت های مربوط به تم خود را. کمی به هیچ سود سئو در به دست آوردن بک لینک از سایت های غیر مرتبط وجود دارد. اگر، برای مثال، سایت شما در مورد مد، موتورهای جستجو خواهد شد سئو در سایت شما اعتبار برای اظهار نظر در یک سایت در مورد اتومبیل است. خرید بک لینک اضافه کردن و شرکت در انجمن ها مرتبط با طاقچه خود را. بعد از اینکه شما در حالی که برای شرکت کرده ایم، انجمن ها اجازه می دهد شما را به جای بک لینک وب سایت خود را به عنوان امضای شما. شما همچنین می توانید دوره در انجمن به اشتراک گذاری پست های وبلاگ مربوطه. راه بسیار خوبی برای ساخت بک لینک دهنده خوب در حالی که افزایش ترافیک وبلاگ.

نکات نهایی در خرید بک لینک

  • متعهد به عمل بازاریابی مقاله است. این یک راه عالی برای افزایش بک لینک های ورودی به وبلاگ یا وب سایت شما است. نه تنها این ارسال ترافیک بیشتر به سایت شما، بک لینک شما را در جعبه نویسنده ارزشمند تر می شود در طول زمان، کمک به بالا بردن قدرت سایت خود را با موتورهای جستجو.
  • افزایش سیگنال های اجتماعی وبلاگ خود. این رسانه های اجتماعی "شست یو پی اس" که به طور فزاینده ای گوگل به صفحات وب رتبه بالاتر عوامل است. اضافه کردن دکمه های اجتماعی نشانه ها خرید بک لینک به وبلاگ، به طوری که خوانندگان به راحتی می توانید پست های خود را به اشتراک بگذارید. بیشتر بازدید کنندگان خود را مانند صفحه وب برای فیس بوک، و یا ۱ آن را برای گوگل پلاس، با نفوذ بیشتر موتورهای جستجو مشاهده صفحه خود را.
  • کوه یک طرفه بک لینک "تبلیغات" تلاش. یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای ایجاد پروفایل بک لینک سایت شما شامل فضای خرید در وبلاگ مربوطه، وب سایت ها، و یا سایت های تجارت الکترونیک. تماس با ناشر سایت، ارائه به پرداخت یک قیمت عادلانه برای آگهی. این صرفا یک شکل از تبلیغات.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*