درک اخلاق حرفه ای در طراحی سایت ارزان احساسات فوری و پیش بینی شده در صفحات فرود پائولا Borowska • طراحی • ۲۰۱۶ فوریه ۲۹ • ۲ نظر طراحی با روانشناسی هم تنیده است. امروز من می خواهم برای توضیح مفاهیم از احساسات فوری و پیش بینی در حالی که طراحی. این یک مفهوم است که واقعا مفید هنگامی که شما متوجه آنچه در آن است.

شناسایی احساسات فوری

احساسات فوری واکنش احساسی یک کاربر برای یک محصول است. به عنوان مثال پاسخ منفی به یک صفحه فرود از مسائلی مانند قابلیت استفاده، قابلیت دسترسی و یا خوانایی اخلاق حرفه ای در طراحی سایت ارزان که در راه بازدید از صفحه است. هنگامی که یک صفحه طولانی سوء پیمایش، پاسخ فوری شما می تواند سرخوردگی، گیجی و یا حتی بی اعتمادی است. این یکی از راه تجربه یک پاسخ عاطفی فوری به یک محصول است.

بلکه پاسخ مثبت مانند که تحت تاثیر قرار داده و یا وجد توسط یک محصول زمانی که شما برای اولین بار به آن معرفی می شود. این چیزی است که شما باید برای هدف.

اخلاق حرفه ای در طراحی سایت ارزان

احساسات در صفحات فرود
بذرها یک برنامه سرمایه گذاری آنلاین برای تغییر فراغت خود است. این یک مفهوم بسیار جالبی است. صفحه اصلی خود را شامل یک ترفند عاطفی شسته و رفته شما احتمالا قبل از دیده می شود. از آنجا که بذرها یک برنامه است، کاربران سیستم عامل های مختلف را ببینید که نرم افزار کار بر روی – بزرگ است. سپس کاربران را مشاهده کنید اعداد بزرگ است که کمک بیرون کشیدن احساس از دست رفته. من که نمی خواهم به سرمایه گذاری تغییر یدکی که دانستن آنها می تواند ۶،۳۶۳٫۷۱ $ کردن آن را. من آنچه را که شما وجود دارد را انجام داد، بذرها، و آن را درخشان!

اخلاق حرفه ای در طراحی سایت ارزان

CartoDB

CartoDB شما کمک می کند داده های مکان تجزیه و تحلیل در راه زیبا ترین. من در مورد شما نمی دانم، اما داده های مکان می کند مانند سرگرم کننده به نظر نمی رسد. با این حال، CartoDB می سازد به طوری. اولین چیزی که شما در صفحه اصلی یک ذهن دمیدن، نقشه زرق و برق دار است. برای کسانی از شما که با تعریف دونالد نورمن از درخواست تجدید نظر احشایی آشنا هستند، به این معنی که یک شیء یا کالا بصری جذاب اخلاق حرفه ای در طراحی سایت ارزان است. و این نرم افزار نقشه برداری محل است آن را به میخ. مردم خواهد شد توسط شات قهرمان CartoDB برنده فورا. در حال حاضر، این بدان معنا نیست که آنها را در برنامه به فروش می رسد، اما این یک پای بزرگ در درب به می شود مشتریان بالقوه علاقمند به محصول می باشد.

تلویزیون رویترز

تلویزیون رویترز یک جریان برنامه های ویدئویی اخبار که یک ثانیه را هدر ندهید معرفی خود است. در عوض، سایت فقط شروع می شود بخار اخبار. است ناوبری بسیار کمی به شما منحرف وجود دارد و ویدئو تنها چیزی که واقعا جلب توجه شما است. این یک راه جالب برای نشان دادن یک محصول است. این اجازه می دهد تا به کاربران برای گرفتن احساس برای نحوه ارائه اخبار و بلافاصله و به آنها اجازه می دهد تا برای ایجاد یک واکنش احساسی فوری.

شناسایی احساسات پیش بینی شده

تجارب گذشته احساسات پیش بینی کاربران اهرم، به منظور کمک به پیش بینی آینده خود را با محصول خود را. به عنوان مثال بزرگ از این است که نشان دادن عکس های سبک زندگی مردم را شاد که خریداری شده و استفاده از محصول می باشد. این مهم است که نشان می دهد یک سناریوی مشتریان بالقوه می تواند به طوری که درنگ را می توان به اطمینان ساخته شده مربوط است. هنگامی که یک مشتری می تواند به یک نتیجه مثبت تصور کنید، یک طراحی سایت ارزان ویکی پدیا پیوند بین مشتری و محصول وجود دارد. اگر شما می توانید یک هیجان مثبت قوی در داخل یک کاربر بیرون کشیدن، شما می توانید اعتماد به نام تجاری خود را بیدار می کنند. اعتماد اغلب به وفاداری منجر شود، بیش از حد.

Grovemade

Grovemade مجموعه ای از اقلام چوبی صنایع مانند موارد تلفن، غرفه مانیتور و سایر لوازم جانبی میز است. این جای تعجب نیست که هنگامی که شما زمین برای اولین بار در صفحه اصلی خود می بینید یک نمایش اسلاید آهسته نشان از محصولات در جهان واقعی، بدین معنی که نشان می دهد عکس زرق و برق دار از محصولات خود است. این کار به این دلیل که لوازم جانبی موجود شگفت انگیزی است و نگاه خوب است. عکس های نمایش گذاشتن چگونه بزرگ میز کار خود را می تواند نگاه کنید اگر شما فقط خرید پایه لپ تاپ خود و یا حوض آی فون خود را. این خوب است در متقاعد کردن اخلاق حرفه ای در طراحی سایت ارزان من که من در واقع می خواهید محصولات خود را.

Madeindays

وب سایت است تا صرفا از عکس های سبک زندگی ساخته شده است. این یک صفحه فرود طولانی است اما تنها برای یک خط کیف پول سفارشی است. نه عکس در صفحه وجود دارد. متن بسیار کمی وجود دارد. این عکس ها کار شگفت آور چرا که آنها با کیفیت بالا و نشان می دهد به دنبال کیف پول خوب است. راه آنها در حال حاضر این محصول پیشگامانه نیست – آن را فقط یک عکس پس زمینه بزرگ یکی پس از دیگری است. اما عدم درهم و برهمی و جوهر وضوح در تمرکز بر این از عکس های بزرگ کار می کند. آنها فقط نگاه خوب و صحبت حجم بیشتر از کلمات همیشه می تواند. چه چیز دیگری می تواند شما را می خواهید؟ آنها به نقطه بسیار به سرعت ساخت یک تظاهرات روشنی از محصول می باشد.

روایت

روایت یک دوربین کوچک پوشیدنی است که طول می کشد عکس هر چند ثانیه برای شما است. در صفحه فرود محصول، شما با یک ویدیو که نشان می دهد شما لحظات مختلف زندگی استقبال. آنها در نهایت به شما نشان دهد آنچه را که دوربین به نظر می رسد، اما این بخش مهم اینجا نیست. شما در حال خرید یک دوربین و لوگو نیست، شما در حال خرید قطعه از روز خود را به زندگی روز. صفحه روایت شما نشان می دهد عکس ها و فیلم به شما می باشد به سادگی با پوشیدن دستگاه خود را بر روی لباس خود را به دست آوردن. شما دیگر لازم نیست به گوشی خود را به ضربه محکم و ناگهانی عکس از خاطرات شما می خواهم به نگه دارید. در عوض، داستان، کلیپ که طول می کشد مراقبت از آن را برای شما است. شما می توانید در ساخت آن خاطرات جای نگرانی در مورد حفظ آنها تمرکز؛ آنها این را بدانید، و آنها می ترسند که نشان می دهد که با عکس سبک زندگی فراوان آنها نیست.

طراحی سایت ارزان

تمرکز بر مزایای

همه ما می دانیم که با تمرکز بر منافع به جای آن را ویژگی های راه رفتن. این یک راه عالی برای اتصال به یک فرد احساسی است. همانطور که شما می توانید از این مقاله را مشاهده کنید، احساسات یک چیز شگفت انگیز به اهرم هنگامی که در تلاش برای فروش یک محصول. شما همچنین می توانید ببینید که چگونه منافع یک راه عالی به صحبت می کنند به طور مستقیم به آن دسته از احساسات. در اینجا برخی از قطعه کپی برداری از چند صفحه فرود اخلاق حرفه ای در طراحی سایت ارزان که اهرم پیش بینی احساسات فوری با هم به یک فروش می باشد.

جمع آوری ایده ها و ورودی

را حق مردم را به بحث. شما می توانید یک چت را به هر کسی ارسال کنید، حتی اگر آنها از Evernote استفاده نمی کند. Evernote به می دانم که شما در حال صحبت با همیشه که صحبت کردن را ببینید. به راحتی پروفایل های اجتماعی خود را ببینید.

UberConference را

بازی به خوبی نخل رد، پاک کردن و مخلوط کار تنها بر روی کاغذ و دیگر برنامه های اخلاق حرفه ای در طراحی سایت ارزان پشتیبانی است، اما مداد نیز به خوبی کار می کند به عنوان یک قلم غیر متصل اخلاق حرفه ای در طراحی سایت ارزان در هر برنامه دیگر بر روی هر دستگاه صفحه نمایش لمسی.

مداد توسط FiftyThree

مداد توسط FiftyThree توقف از دست دادن اطلاعات در ایمیل موضوعات به جای گرفتن طراحی سایت در ایمیل گرفتار، چت با تیم خود را در زمان واقعی، مشخصات وظایف و پروژه ها طرح همه در یک مکان. این باعث می شود آن را آسان تر به بحث در مورد ایده ها، به اشتراک گذاشتن نظرات و اتصال مکالمات به کار واقعی. جریان

نتیجه گیری

آیا آن را نمی بسیار ساده تر را به یک طراحی فوق العاده و تاثیرگذار که شما را در درک که چگونه به اهرم احساسات و روانشناسی؟ من هم اینچنین فکر میکنم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *