آزمایش طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی با ابزار حرفه ای گوگل

ادمین/ اسفند ۲۱, ۱۳۹۴/ سئو - طراحی سایت - بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

آزمایش طرح های وب خود را طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی با رایگان ابزار جدید گوگل تست یک سایت طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی فقط با Google ابزار حرفه ای گوگل بسیار آسانتر شده است.

گوگل ابزار حرفه ای گوگل

در اینجا یک راه سریع و آسان برای آزمایش طرح های طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی طراحی وب سایت طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی است و دیگر یک انتخاب اضافی - اگر شما می خواهید سایت یا برنامه خود را برای رسیدن به بیشترین مخاطب ممکن سپس شما نیاز به اطمینان حاصل شود که به نظر می رسد به همان اندازه خوب بر روی گوشی آندروید آن را به عنوان در اپل نرم افزار و یا یک مانیتور رومیزی عظیم می کند . که فوق العاده در تئوری است؛ با این حال هیچ یک اندازه مناسب همه واقعی راه حل برای طراحی طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی وجود دارد، به این معنی که راه اندازی یک سایت طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی می تواند یک بیت از یک تیری در تاریکی. که قادر به تست در هر دستگاه قابل تصور است؟

images (41)

گوگل ابزار حرفه ای گوگل - نمایش تبلت

شما می توانید وب سایت های مشابه اینستاگرام در سراسر تعدادی از اندازه و جهت گیری مشاهده کمک در دسترس است، البته وجود دارد. دستورالعمل های طراحی مواد گوگل می مخزن زیادی از اطلاعات در مورد موضوعات طراحی طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی مانند نقاط شکست، شبکه های طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی، سطح رفتارها و الگوهای رابط کاربر، و فراتر از آن در نظریه گوگل در حال حاضر دارای یک راه برای کمک به شما تست که کار آن را تمام کند.

این یک مورد را هرگز از یاد نبرید !!!

ابزار حرفه ای گوگل یک سایت ساده و درخشان برای آزمایش طرح طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی است. شما میتوانید در تایپ آدرس وب سایت شما و ببینید که چگونه آن را در سراسر دسکتاپ رایج ترین و قطعنامه های تلفن همراه و جهت گیری به نظر می رسد، از یک تلفن در حالت عمودی تا عریض مانیتور HD.

گوگل ابزار حرفه ای گوگل - سه دستگاه شما حتی می توانید یک سایت در سه دستگاه، زندگی می کنند شما می توانید بین دیدگاه های مختلف فورا تغییر دهید، و آن را آسان تا ببینید که چگونه کاربران مختلف مشاهده سایت خود را، و به نقطه هر گونه مشکل در طراحی طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی خود را. و اگر شما نیاز به یک الهام بخش کمی، گوگل شامل یک زن و شوهر از دموی با ابزار حرفه ای گوگل که در خارج از امکانات طراحی طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی نشان می دهد: با کلیک بر روی نوار آدرس و به جای تایپ کردن در URL خود را، یا پستو و یا حرم از منوی کشویی انتخاب کنید.

گوگل و ابزار حرفه ای گوگل

ابزار حرفه ای گوگل شامل دو برنامه نسخه ی نمایشی برای نشان دادن پتانسیل طراحی طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی است پستو یک برنامه دستور العمل است که نشان می دهد چند الگوهای طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی، با استفاده از یک لیست شبکه است که reflows در اندازه صفحه نمایش بر اساس است، در حالی که حرم یک برنامه خرید که با استفاده از یک نوع متفاوت از لیست شبکه طراحی سایت ریسپانسیو و اصولی است که تغییر الگوهای ناوبری بر اساس اندازه صفحه نمایش، و نه به سادگی است تغییر مقیاس. ابزار حرفه ای گوگل رایگان استفاده کنید در حال حاضر است، و آن را تنها یکی از منابع طراحی وب گوگل است. شما می توانید در اینجا پیدا کنید.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*