طراحی سایت حرفه ای رایگان
طراحی سایت حرفه ای رایگان

چطور یک وبسایت حرفه ای رایگان با آخرین متدهای طراحی سایت داشته باشیم؟

شاید دغدغه اصلی خیلی از کسانیکه کاری رو شروع میکنن این باشه که چطور باید دیده بشن و مردم اونهارو چطور باید پیدا کنن

بخاطر همین طی چند سال اخیر که اینترنت به شدت گسترش پیدا کرده داشتن یک وبسایت از یک امتیاز اضافه به یک الزام قطعی برای هر کسب و کار جدید یا سنتی تبدیل شده است.

طراح سایت از کجا گیر بیارم؟

شاید پیش خودتون فکر کنید که شما هم یه سایت خوب لازم دارید و اولین سوالی که واستون پیش میاد اینه که چطور یک وبسایت داشته باشد.

یک طراح سایت پیدا کنم؟ یک شرکت طراحی سایت پیدا کنم؟ خودم برم یاد بگیرم چطوری میشه یک سایت طراحی کرد؟ و……

اما برای رسیدن به جواب این سوال ها یک معیار خیلی مهم دیگه برای همه وجود داره و یک سوال مهمتر!

داشتن یک سایت حرفه ای چقدر واسم هزینه داره؟ یا اینکه برای داشتن یه سایت خوب باید چقدر هزینه کنم؟

بعد از جواب دادن به این سواله که مشخص میکنه یک نفر برای داشتن یک سایت بره و سعی کنه خودش یاد بگیره سایت طراحی کنه؟ یک نفر طراح سایت پیدا کنه؟ یا یک شرکت طراحی سایت پیدا کنه؟

که به ترتیب: مجانی، کم هزینه و پرهزینه هستن و هرکدوم مزایا و معایب خودشونو دارن.

اما برای اینکه یک وبسایت حرفه ای رایگان داشته باشیم لازمه که خودمون مدت ها آموزش ببینیم و بعد توانایی طراحی یک وبسایت رو داشته باشیم. که این شاید با توجه به نیاز ما و زمانی که میخوایم بذاریم و محدودیت هایی که بواسطه چالش های زیاد ممکن پیش بیاد شاید به صرفه و معقول نباشه.

پس میریم سراغ دومین گزینه که پیدا کردن یک طراح سایت و سپردن کارمون به اون هست که خب اینکار مزیتش اینه که پروژه وقتی بصورت شخصی و فریلنسری واگذار میشه از نظر هزینه خیلی مقرون به صرفه هست، اما چالش های خودشم داره. مثلا اینکه طراح خوب از کجا پیدا کنیم؟ چه ضمانت اجرایی و تعهدی برای اجرای درست کار توسط طراح هست؟ توافق و واریز مالی چطور بصورت امن انجام بشه و …. که ممکنه مارو به سمت گزینه سوم یعنی سپردن کار به یک شرکت طراحی سایت معتبر هست. این گزینه امن ترین راه ممکن هست که البته باز هم ممکنه مارو با چالش هایی مثل هزینه زیاد، زمان طولانی و پاسخگویی صرفا در ساعات اداری و …. مواجه کنه.

اما راه حل چیه؟!

غیر از این گزینه های شاید یه راه چهارمی هم وجود داشته باشه! راهی که با هزینه خیلی کم، با اطمینان از انجام درست کار، با اطمینان از سرعت پیاده سازی وبسایت (حتی در کمتر از ۱ ساعت) ، با پاسخگویی ۲۴ ساعته، بدون اینکه نیاز باشه ما خودمون طراحی سایت یاد بگیریم، یک سایت حرفه ای داشته باشیم و خیالمون از بابت همه چیزش راحت باشه.

همه این امکانات رو جایی مثل وبیتو فراهم کرده و کافیه  از بین بیشتر از ۱۰۰ تا قالب سایت ، طرح دلخواه خودتونو انتخاب کنید و وبسایت خودتونو در عرض فقط چند دقیقه تحویل بگیرید. خودشون صفر تا صد پشتیبانی سایتتون رو انجام میدن و شمارو از خیلی هزینه ها و دردسرهای سفارش و نگهداری یک وبسایت بی نیاز میکنن. حتی امکاناتی رو رایگان در اختیارتون میذارن که خیلی از سایت هی حرفه ای دنیا هنوز اونارو ندارن.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *