کفسابی

ادمین/ اردیبهشت ۳, ۱۳۹۵/ رپورتاژ/ 0 دیدگاه

بسیاری کفسابی از غلظت در یک خانه در دکور و احساس از خانه است. باور کنید یا نه، کفپوش نقش عمده ای در نگاه، احساس و محیط از یک اتاق است. بسته به شیوه زندگی خود را، بودجه و میزان ترافیک طبقه خود را تحمل خواهد کرد، را به کف مناسب برای شما تعیین می کند. آیا شما در حال بازسازی کفسابی و یا انتخاب کفپوش برای خانه های موجود خود را در اینجا راهنمایی هایی به شما کمک خواهد کفپوش است که شما عشق را انتخاب کنید.

کفسابی

اصول کفسابی

شیوه زندگی: چگونه به شما و خانواده خود کفسابی زندگی می کنند و استفاده از خانه خود را مهمترین عامل در انتخاب کفپوش است. اگر در خانواده شما ترافیک سنگین، حیوانات خانگی، بچه ها، و بسیار فعال است - فرش مخمل خواب دار نخواهد بود ایده آل است. مناطق ترافیک سنگین باید کف انعطاف سایت کفسابی و نماشویی http://khadamatekafsabi.ir پذیر در نظر بگیریم، مانند کاشی و سرامیک، وینیل، و یا کف چوب. اگر خانه شما حداقل ترافیک، و شما لذت بردن از داشتن نرمی زیر پا، موکت و یا منطقه تشک بیش از کفپوش چوبی ممکن است ایده آل برای خانه خود را. چندین گزینه برای کفپوش در بین فرش و کفپوش انعطاف پذیر وجود دارد. از قرار دادن این مواد نیز باید یک عامل در تصمیم شما باشد.

کفسابی حرفه ای

محل در خانه: پوشش کف است که در ورود و یا سالن انتظار از خانه خود را باید یک "وای" عامل داشته باشد، اما با دوام به عناصر در فضای باز است. اگر برف، باران، و گل یک عامل در ورود به خانه شما است، در نظر با استفاده از کف با دوام، مانند تخته سنگ، کاشی، یا چوب. تشک ورود خارج از خانه باید قرار داده به حذف اکثریت رطوبت در فضای باز؛ این کمک خواهد کرد که طبقه خود را پاک کن بیش از حد! کف سازی در اتاق کفسابی خواب و اتاق بچه باید برای پاهای برهنه باشد. کف سازی در نرم افزار، لباسشویی و حمام باید قادر به مقاومت در برابر آب باشد. چوب سخت و کفپوش چوبی ورقه ورقه کفسابی در توصیه نمی شود در مناطق با رطوبت بالا، به عنوان تاب و آسیب می تواند رخ دهد.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*