طراحی سایت فروشگاهی

ادمین/ آذر ۲۸, ۱۳۹۴/ سئو طراحی وب سایت/ 0 دیدگاه

طراحی سایت فروشگاهیطراحی سایت فروشگاهی

تجارت الکترونیکی از لحظه ی ظهور خود همواره روندی رو به رشد را تجربه کرده است. امروزه تجارت اکترونیکی به قدری گسترده و فراگیر شده است که حتی عده ای انجام برخی خریدها را بدون وجود طراحی سایت فروشگاهی غیر ممکن می دانند . از جمله مزایای فروشگاه های اینترنتی را می توان سهولت در خرید ، قیمت به نسبت ارزان تر و صرفه جویی در زمان و هزینه دانست. در نتیجه در حال اخیر روندی رو به رشد در گسترش طراحی وب سایت فروشگاه های اینترنتی وجود دارد. از این رو می بایست طراحی سایت فروشگاهی با نهایت دقت و با رعایت فاکتورهایی که در زیر آن ها را برمی شماریم انجام گیرد:

سئو و بهینه سازی طراحی سایت فروشگاهی

به جرئت می توان گفت قابلیت بهینه سازی سایت و سئو مهم ترین فاکتور در طراحی سایت فروشگاهی است. چرا که طراحی سایت فروشگاه های اینترنتی فضایی کاملا تجاری داشته و به تبعیت رقابت ها در این میان گستره خواهد بود . لذا از جمله مواردی که می بایست در آن رعایت گردد ، همین موارد کلی سئو هستند.در مورد هزینه ی بهینه سازی سایت های این چنینی شاید نتوان آن چنان بر روی سئو ارزان تاکید کرد ، با این حال انجام اصول سئو به صورت پیوسته و ادامه دار ( در ابتدای کار و حتی در ادامه برای حفظ وضعیت بهینه سازی سایت ) الزامی خواهد بود.

کاربرپسند بودن طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

اگرچه نکته ی مهم در طراحی وب سایت که حتما می بایست مورد تایید قرار بگیرد ، سئو است ، اما در نهایت طراحی وب سایت فروشگاهی می بایست برای بازدیدکنندگان طراحی سایت صورت گیرد نه موتورهای جست و جو ، از این رو رعایت مواردی چون زیبایی و مرتب بودن در طراحی سایت فروشگاهی امری الزامی تلقی می شود.

کسب درآمد از فروشگاه های آنلاین

با توجه به این که فروشگاه های آنلاین زیادی در فضای وب موجود هستند ، طراحی سایت فروشگاهی می بایست به شکلی صورت پذیرد که کاربر بتواند به سادگی با آن کار کند ، به علاوه در فضای رقابتی برخی خلاقیت ها در طراحی سایت نیز می تواند تا حد قابل قبولی سبب بهبود وضعیت طراحی سایت گردد ، به عنوان مثال می توان برای کاربری که از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یک خرید انجام داده ، در خرید دوم تخفیف قائل شد. این ها همه انگیزه ی خریدهای بعدی وی خواهد بود.

ضمانت خرید در طراحی سایت فروشگاهی

در مورد طراحی سایت فروشگاهی نکته ی مهم و قابل توجهی وجود دارد و آن مسئله ی اعتماد است. در مورد چنین طراحی سایت هایی بایستی زمینه ای ایجاد کرد که خریدار بتواند به طراحی سایت اعتماد کرده و خرید نماید. فروشگاه های اینترنتی مختلف در راستای چنین اهدافی گام برمی دارند ، به عنوان مثال برخی فروشگاه ها در طراحی سایت خود ضمانت پایین ترین قیمت یا ضمانت پس گرفتن در صورت داشتن اشکال را به مشتریان ارائه می دهند. این ها همه سبب اعتماد مشتری و افزایش نرخ خرید از فروشگاه های آنلاین خواهد شد.لذا چنین مواردی نیز می بایست در طراحی سایت فروشگاهی حتما مدنظر قرار گیرند.

طراحی سایت ارزان فیس تری

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*