سئو ارزان

ادمین/ آذر ۲۱, ۱۳۹۴/ سئو طراحی وب سایت/ 0 دیدگاه

سئو ارزان

مقدمه

در مقالات پیشین در جهت توجیه اقتصادی بودن هزینه های صرف شده برای طراحی سایت ، در مورد طراحی سایت ارزان صحبت کردیم ، حال در این مقاله سعی داریم که این اقتصادی بودن را در خصوص بهینه سازی وب سایت نیز شرح دهیم. لذا همانند قبل مفهوم سئو ارزان به وجود خواهد آمد. این دلایل توجیه اقتصادی عبارتند از:

کسب اعتبار در گوگل

در مورد طراحی سایت این عنوان شد که می بایست ، طراحی وب سایت به گونه ای انجام گیرد که پتانسیل اجرای تکنیک های بهینه سازی وب سایت در آن وجود داشته باشد . از این سو حتی اگر شما دارای یک طراحی وب سایت ارزان نیز باشید، می توانید با اجرای این تکنیک ها به صورت حرفه ای ، جایگاه خوبی در گوگل پیدا کرده و از این طریق اعتبار کسب کنید. لذا در این مرحله نیز می توانید با رعایت فاکتورهای اقتصادی خودتان و سئو ارزان به موفقیت دست یافت.

برتری نسبت به رقبا

گوگل این که کدام شرکت بر دیگری برتر است را در نظر نمی گیرد (چرا که اطلاعی از آن ندارد!) . لذا در صورتی که حرفه ای عمل نمایید ، می توانید به سادگی با اجرای یک سئو ارزان  و اصولی در لیست نتایج گوگل از رقبای خود پیشی بگیرید. این پیشی گرفتن در فضای مجازی ( مثلا داشتن رتبه ی نخست در گوگل برای کلمه ی کلیدی خاص ) سبب می شود که اعتبار شما افزایش یابند و سایرین ، شرکت و یا بنگاه اقتصادی شما را نسبت به رقبایتان برتر بدانند.

کسب درآمد

در مورد هزینه های سئو ارزان نیز این نکته قابل توجه است که بسیاری صرف هزینه برای بهینه سازی وب سایت را قابل توجیه اقتصادی می دانند . با این حال می توان با انجام سئو ارزان برای یک وب سایت در انجام هزینه های سئو تا حد قابل توجهی صرفه جویی نمود. علت داشتن توجیه اقتصادی ، این است که بهینه سازی سایت ، خود به گونه ای عامل کسب درآمد بوده  و از طریق سئو سایت اصولی و در نتیجه هدایت ترافیک به سوی طراحی وب سایت ، می توان به سادگی به درآمدی قابل توجه دست یافت.

پتانسیل سئو ارزان

از دیگر نکاتی که بسیاری در مورد سئو در نظر می گیرند ، وجود پتانسیل لازم برای اجرای تکنیک های سئو ارزان در یک طراحی وب سایت می باشد. لذا از این جهت طراحی سایت گامی بسیار مهم در بهینه سازی وب سایت بوده و در صورت داشتن ایراد می تواند به اتلاف هزینه و زمان منجر شود. نکات مهمی در مرحله ی طراحی سایت وجود دارد که سبب ایجاد پتانسیل سئو ارزان می گردد، چراکه طراحی وب سایت می بایست بتواند از عهده ی الگوریتم های گوگل برآید و از این طریق نسبت به سایر طراحی سایت ها رتبه ی قابل توجهی را کسب نماید. توجه کنید در صورتی که این پتانسیل وجود نداشته باشد ، به تبعیت سئو ارزان ممکن نبوده و ممکن است هزینه های اضافی زیادی را در بر داشته باشد.

 

طراحی سایت ارزان فیس تری

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*