خرید بک لینک لینک دهنده لینک در یک وب سایت که، زمانی که کلیک، را به کاربران به سایت دیگر می باشد. به عنوان مثال: این یک لینک است، در اینجا کلیک کنید، به عنوان مثال لینک دهنده می تواند بک لینک ارزان در قالب یک تصویر و همچنین متن باشد. اگر یک لینک یک تصویر است، متن لینک لنگر تگ ALT از تصویر است. لنگر متن لینک متنی خرید بک لینک که مورد استفاده برای ایجاد بخش قابل کلیک از یک پیوند است. این می تواند یک URL، مارک (نام شما، نام کسب و کار شما، و غیره)، عبارات که شامل کلمات کلیدی شما را هدف قرار، یا عباراتی که از کلمات کلیدی شما را هدف قرار شامل نمی شود.

خرید بک لینک

درباره بک لینک ها بیش تر بدانید

آن استفاده می شود مورد که آن را واقعا کمک کرد در صورتی که متن لینک لنگر مورد بک لینک قوی استفاده برای یک پیوند همان به عنوان یکی از کلمات کلیدی مورد نظر خود را بود، اما این است که دیگر مورد. هم اکنون می توانید در واقع ضد تولیدی به لینک بیش از حد بسیاری در آن قالب باشد.

اصول خرید بک لینک

اگر وب سایت شما دارای مشخصات پیوند بدون تعداد زیادی از لینک مارک (مانند نام شرکت “و” www.companyname.co.uk ‘)، می تواند به گوگل خرید بک لینک است که شما با استفاده از تاکتیک های ساختمان پیوند دستکاری سیگنال.
لینک nofollow به یک است که تا به حال نگارش = “nofollow” ویژگی اعمال شده به آن، که دستور گوگل که به استفاده از در هنگام محاسبه اعتماد و اقتدار خرید بک لینک صفحه در حال به مرتبط است.
لینک Dofollow و، که هیچ ویژگی اعمال شده به آنها، و توسط گوگل در الگوریتم رتبه بندی خود استفاده می شود، با ارزش تر از لینک nofollow، با این حال، یک پروفایل لینک با چند لینک nofollow به نظر می رسد غیر طبیعی است. شما می توانید یک لیست کامل از نزدیک است که لینک دادن به وب سایت خود را از درون حساب Google کنسول جستجوی خود را ببینید. ورود به سیستم، به ترافیک ‘و سپس’ لینک بروید. برای اطلاعات بیش تر درباره خرید بک لینک

خرید بک لینک و نتایج آن

لینک دهنده را تحت تاثیر قرار رتبه بندی موتور جستجو بیش از هر چیز دیگری. خرید بک لینک تعداد و کیفیت آنها اشاره به سوی سایت خود را تا حد زیادی در چه موقعیت سایت خود را در رتبه در نتایج جستجو را تعیین خواهد کرد.
شما باید به طور فعال به بیرون رفتن و به دنبال لینک دهنده. سایت سون بک لینک شما خواهد شد برخی از به طور طبیعی به دست آوردن، اما اگر شما نیاز به سازگاری با رقبای باثبات تر، و شما می خواهید به رتبه بسیار، شما نیاز به فعال. ساخت لینک دهنده است سخت و یا فنی نیست، و شما به هیچ مهارت خاصی، ابزار و یا نرم افزار نیاز نیست که قادر به انجام آن. بیش از هر چیز، آن برقراری ارتباط با افراد و ایجاد روابط با صاحبان سایت دیگر است.

نتیجه گیری

شما می توانید ساخت لینک برون سپاری، اما اگر شما این کار را ارزان (کمتر از £ ۲۵۰ یک ماه)، شرکت در جستجوگرها ساختمان آنها خواهد شد تمایل به خرید بک لینک ساخت آسان، آنهایی که با کیفیت پایین، که ممکن است در سایت شما توسط گوگل جریمه.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *