انواع طراحی سایت کاربردی

ادمین/ فروردین ۲۰, ۱۳۹۵/ سئو - طراحی سایت - بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

های Onboarding نرم افزار تلفن همراه آنچه در آن است که باعث می شود برخی از کاربران با یک برنامه چوب در انواع طراحی سایت کاربردی حالی که دیگران آن را باز کنید یک بار و پس از آن حذف کنید؟ خب، بدیهی است انواع طراحی سایت کاربردی شما می توانید نیازهای همه خدمت نیست، اما اگر یک کاربر دانلود نرم افزار و سپس برگ، به این معنی طراحی سایت بیتوته که برنامه شما بود قانع کننده کافی نیست. بنابراین به عنوان یک نقطه شروع برای تحقیق های Onboarding کاربران خود را شما می توانید انجام چند مصاحبه متنی کاربران موفق به درک آنچه که دقیقا آنها در مورد برنامه، چگونه آن را حل مشکلات خود و آنها دیگر چه انتظاری از آن دوست دارم.

در حالت ایده آل های Onboarding کاربران کمک خواهد کرد که بازدید کننده اولین بار بهترین برنامه خود را تجربه در اسرع وقت در نتیجه تبدیل او به یک کاربر فعال. آسان تر از انجام گفت، اما یک انواع طراحی سایت کاربردی تکنیک بازاریابی فیسبوک اثبات شده چند که می تواند کمک به شما جریان های Onboarding بزرگ برای یک برنامه تلفن همراه طراحی وجود دارد.

 انواع طراحی سایت کاربردی و آموزش تعاملی و یا خرید

در حالی که برخی از نشریات در نظر تکمیل فرم سفارش، همان های Onboarding کاربر، من شخصا فکر می کنم آن یک بخش حیاتی از های Onboarding اما قطعا نه همان چیزی است. آموزش یک راه خوب برای خوش آمد می گوید کاربران است، اما شما باید مراقب باشید که او را آزار با آموزش چیزهایی که او از قبل می داند نمی شود.

انواع طراحی سایت کاربردی

نتیجه گیری

بنابراین اگر هر چیزی در رابط برنامه یا ویژگی های که ممکن است انواع طراحی سایت کاربردی کاربر اشتباه وجود دارد، آن را قطعا ارزش انجام خرید سریع. با این حال سعی کنید به آن را سریع، آسان و بدون دردسر طراحی سایت ارزان است. این همه در مورد نشان میدهد که چگونه دقیقا برنامه است که به زندگی کاربر بهتر است. داستان باید در مورد محصول و نه در مورد رابط باشد، بدون توجه به افتخار آن باعث می شود شما احساس می کنید.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*