گفتاردرمانی در منزل و گفتار درمانی کودک و بزرگسالان

ادمین/ خرداد ۷, ۱۳۹۶/ رپورتاژ/ 0 دیدگاه

گفتاردرمانی بهترین نرم افزار برای کودکان و نوجوانان مبتلا به اوتیسم پیدا کردن گفتار و زبان درمان خدمات SLPs به آسانی در مدارس دولتی موجود برای ارزیابی و ارائه درمان است. والدین ممکن است برای گفتار درمانی خصوصی ارائه شده در یک محیط بالینی انتخاب و یا فرزند گفتار درمانی بزرگسالان خود مهارت های گروه آموزش اجتماعی بپیوندید. مشاور راهنما مدرسه یا پزشک خانواده بپرسید یک برنامه با کودکان از سنین مشابه و نیازهای رشدی به فرزند خود را به توصیه می شود. آمریکایی گفتار و زبان، شنوایی (ASHA) وب سایت انجمن اطلاعات در مورد چه سنی کودکان به طور معمول توسعه مهارت های زبان فراهم می کند. این اطلاعات کمک می کند تا پدر و مادر گفتاردرمانی در منزل که گمان می برند که فرزند خود گفتار درمانی کودک را از یک تاخیر زبان درک زمانی که به دنبال کمک حرفه ای است. آشا سایت (گفتاردرمانی) نیز یک دایرکتوری آنلاین از برنامه هایی که به کار SLPs گواهی فراهم می کند.

گفتاردرمانی

چه تعاملی برای گفتار درمانی کودک بایستی وجود داشته باشد؟

کپی رایت © ۲۰۱۴ مردیت شرکت. تمامی مطالب در این وب سایت، از جمله نظر پزشکی و هر گونه اطلاعات مربوط به سلامت دیگر، فقط برای مقاصد اطلاعاتی و نباید در نظر گرفته شود یک تشخیص خاص و یا طرح درمان برای هر وضعیت فردی است. استفاده از این سایت و اطلاعات موجود در اینجا یک رابطه دکتر و بیمار ایجاد نمی کند. همیشه مشاوره مستقیم از دکتر خود در ارتباط با هر گونه سوال و یا مسائل شما ممکن است در مورد سلامت گفتاردرمانی در منزل خود و یا سلامت دیگران دارند به دنبال.

گفتار درمانی بزرگسالان

گفتاردرمانی و زبان درمانی چیست؟

راهنمای کارشناسی گفتاردرمانی در منزل گفتار و زبان درمانی درمان، فراهم می کند پشتیبانی و مراقبت از کودکان و بزرگسالان که مشکلات با ارتباطات، و یا با خوردن، نوشیدن و بلع. گفتار و زبان درمانگران (SLTs) بر متخصصان بهداشت متفقین. آنها با والدین، پرستاران و حرفه ای دیگر، از جمله معلمان، پرستاران، درمانگران شغلی و پزشکان کار کنند. حدود ۱۷۰۰۰ SLTs تمرین در انگلستان مشغول به کار در طیف گسترده ای از تنظیمات وجود دارد.

گفتاردرمانی در منزل

گفتار درمانی بزرگسالان و گفتار درمانی کودک به چه صورت انجام می شود؟

گفتار و زبان درمانگران در برادفورد مراقبت اعتماد ساخته اند یک سری از فیلم ها، صحبت کردن در مورد کار خود و نشان دادن آنچه گفتار و زبان درمانگران. سازمان دیده بان فیلم گفتار درمانی کودک در مورد گفتار و زبان درمان یافتن پست های چگونه برای تبدیل شدن به SLT

مثال: گفتار درمانی حرف ر و گفتاردرمانی در منزل به چه صورت انجام می گردد؟

اطلاعات در مورد آنچه گفتار و زبان درمانگران، چگونه به تبدیل شدن به یک SLT و دوره گفتار و زبان درمانی به رسمیت شناخته شده در انگلستان است. فرصت های شغلی در گفتار و زبان درمانی یافتن پست های در مورد مقیاس پرداخت، تبدیل شدن به یک کارگر حمایت و به دست آوردن تجربه کاری. دادن آرم صدای صدای برگه با مطالعات موردی – نشان دادن اینکه چگونه گفتار

منبع: taninsamak

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*