قدرت سئو در طراحی سایت ارزان

ادمین/ اسفند ۲۸, ۱۳۹۴/ سئو - طراحی سایت - بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

 

سئو در طراحی سایت ارزان وب سایت سئو در طراحی سایت ارزان استودیو یک مثال ساده و زیبا طراحی تک صفحه است سئو در طراحی سایت ارزان وب سایت سئو در طراحی سایت ارزان مثل سایت موبایل استودیو یک مثال ساده و زیبا طراحی تک صفحه است. این سایت با استفاده از تصاویر درشت و عاطفی جذاب از مردم تمرین سئو در طراحی سایت ارزان در یک محیط شهری. پردازش رنگ کمی اشباع از عکس اعتصاب تعادل کامل با پالت رنگ نرم و در عین حال جسورانه و سادگی طرح بندی صفحه. پیام سئو در طراحی سایت ارزان روشن است، و با تایپوگرافی زیبا و کپی آموزنده تحویل داده است. بیش از حد بیش از حد به عنوان خوانده شده وجود ندارد – اما به اندازه کافی برای درک ماموریت سئو در طراحی سایت ارزان. دیگر لمس شسته و رفته شامل برخی از انیمیشن ساده اما موثر به عنوان شما را از طریق بخش های مختلف از صفحات حرکت کنید.

استراتژی اجرای سئو در طراحی سایت ارزان

همانطور که شما در یک قطعه جدید از محتوای رسند، متن محو در تصاویر قبلی محو. نه تنها از آن جزئیات بصری زیبا، آن را ترسیم چشم خود را به محتوای شما باید خواندن در آن نقطه است. “فقط به عنوان مهم به عنوان طراحی CSS تصفیه شده بود و جاوا اسکریپت ما استفاده می شود به فاش هر بخش به عنوان کاربران رفته،” توضیح می دهد سخنگوی سئو در طراحی سایت ارزان. “ما قادر به رسیدن به این با استفاده از تنها چند خط کد، ما اجازه می دهد به نگه داشتن سایت به عنوان ساده و نزدیک به عنوان استودیوی ما بود.”

سئو در طراحی سایت ارزان

سئو در طراحی سایت ارزان واقعا خارج از غرفه در شرایط چگونه این داستان از آنچه در آن می گوید. این سایت صدور مجوز موسیقی است: اگر شما یک فیلم کوتاه و شما می خواهم برای قرار دادن برخی از موسیقی به آن، شما می خواهم به اینجا می آیند. من چند از این سایت ها استفاده می شود و به طور معمول آنها افتضاح است – بد طراحی شده، و پیدا کردن موسیقی مناسب غیر ممکن است. سئو در طراحی سایت ارزان در تعدادی از راه های مختلف است.

نتیجه گیری

اول، چه می کند فورا از طریق طراحی سایت منتقل شده است. صفحه فرود است STRAPLINE، صدور مجوز مربوطه موسیقی ‘؛ در پشت این مونتاژی از تصویر در حال حرکت حاوی تصاویر از یک فیلمساز و مردم ساخت موسیقی است. همچنین ویدئویی است که کاملا نشان می دهد قدرت با استفاده از موسیقی های مربوطه در یک فیلم وجود دارد. سایت باعث می شود یک بازی برای کاربران آن پس از. صفحه اصلی و ویدئو بسیار احساسی جذاب می باشد و به شما بگویم که فورا شما به جای حق آمده است.

“ما می خواستیم به یک سایت است که به عنوان زیبا به عنوان آن عملکردی بود، می گوید:” صاحب دانیل مک کارتی. “یک فیلمساز است که قادر به پیدا کردن آهنگ کامل به عنوان سریع که ممکن است ما نه تنها باید برای ساخت پایگاه داده ما از زمین تا؛ ما تا به حال به retag بیش از ۱۰،۰۰۰ آهنگ بنابراین کاربران می تواند همه چیز را با دقت پیدا “از چشم انداز طراحی ما با یک منو سمت چپ، تصاویر بزرگ، و متن بزرگ و آیکون رفت چرا که معتقدم که ما بازار ما این است که در حال حرکت بیشتر به سمت قرص [از دسکتاپ]،” او اضافه می کند. “مهم بود برای ما به پیش از منحنی باشد.”

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*