طراحی وب سایت ارزان و عرصه تولیدی

ادمین/ اسفند ۱۸, ۱۳۹۴/ سئو - طراحی سایت - بهینه سازی سایت/ 0 دیدگاه

تولید طراحی وب سایت ارزان: بلیط در فروش! کنفرانس ما برای طراحان وب در حال آمدن است به طراحی وب سایت ارزان! انتخاب کنید تا یک بلیط پرنده زود در حال حاضر به صرفه جویی ۱۰۰ $! دعوت از همه طراحان وب سواحل غرب و توسعه دهندگان: برای اولین بار در ماه ژوئیه، کنفرانس مجله خالص تولید در حال آمدن است به طراحی وب سایت ارزان ! یک روزه، رویداد یک مسیر برگزار خواهد شد در ۱۵ ژوئیه در ترا گالری شیک، و تیم به انتظارنشسته بودند تا برخی از سخنرانان باور نکردنی در حال حاضر.

کاربرد طراحی وب سایت ارزان

 شما می توانید انتخاب کنید تا یک بلیط پرنده زود برای فقط ۲۴۹ $ به جای معمول ۳۴۹ $. بشتابید هر چند، تنها ۵۰ در دسترس وجود دارد. به عنوان شرکت کنندگان موسس، شما نیز خواهد شد ۵۰٪ تخفیف برای تمام آینده تولید همایش. بلیط فروش در حال حاضر تولید طراحی وب سایت ارزان زیر از موفقیت از حوادث در لندن و نیویورک، و درست مانند کنفرانس خواهر خود وعده یک ترکیب ارزشمند از فرصت های الهام بخش، آموزش و پرورش و شبکه، مشاوره بالا به شما کمک کند تیز کردن مهارت های خود را، و راهنمایی همان عملی شما: ام آمده تا از مجله خالص انتظار می رود.

طراحی وب سایت ارزان قیمت

 شش کلاس جهانی سخنرانان حاضر اندود شده تا وجود دارد: مایک مونتیرو، قاطر از بنیانگذاران و نویسنده از طراحی همیشه محبوب یک شغل است، در ستایش از مردم عادی، ارائه خواهد شد: یک راهنمای به اخلال در وضع موجود و تغییر جهان است. پیتر هوشمند فانتزی خواهد شد آینده اینترنت مقابله، و چگونه ما می توانیم آماده به آن را دریافت کنید. سارا Drasner خواهد شرکت کنندگان را نشان می دهد که چگونه به تا بازی SVG خود آیا می خواهید به تا بازی SVG خود را؟ whizzkid SVG سارا Drasner به مرحله به شما نشان دهد که چگونه به دستکاری بردار با هزاران تکنیک های خلاق، از عملی به آخرت است.

پیش بینی آینده و نتیجه گیری

 طراح محصول، محقق و انسان شناس گنجه استفانی ریگر خواهد در موضوع اینترنت از چیزهایی صحبت کنید. Lyza خطر Garder نظر خواهد کرد که چرا هر کس دیگری به نظر می رسد به طوری که هوشمند Lyza خطر گاردنر ابر چهار شرکت کنندگان خواهد کرد تا به او در ‘لبه جلو کنجکاو از وب، به بررسی چگونگی پیشرفت می گیرد دعوت می کنند. در نهایت، برادن Kowitz سرمایه گذاری گوگل است به انتظارنشسته بودند تا برای توضیح روش طراحی با حداکثر سرعت دویدن گوگل (اطلاعات بیشتر در مورد آن را از همکارش در اینجا). و در صورتی که کافی نیست، دارای دو بلندگو بیشتر شگفت انگیز هنوز اعلام نشده است وجود دارد! برای جزئیات بیشتر نگه داشتن چشم در حساب توییتر خالص است.

نظر شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*